Raw w Londynie (wyniki aktualizowane na żywo)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 867

Dzisiejsze Raw odbędzie się w Londynie. Tym samym tradycyjnie gala będzie nagrana wcześniej. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco wydarzeń z czerwonej tygodniówki.

*Galę otworzył Roman Reigns, który chciał walki z Jinderem Mahalem. Wypowiedź przerwał mu jednak Generalny Manager - Kurt Angle. GM zapowiedział pojedynek Elias vs Jinder Mahal vs Lashley o miejsce w Money in the Bank Matchu. Reigns obiecał jednak zemstę na Mahalu za atak sprzed tygodnia. Zgodnie z zapowiedzią po przerwie doszło do brawlu Romana i Jindera na zapleczu.

Wiadomo, że dojdzie także do dwóch kolejnych walk kwalifikacyjnych do MITB. Baron Corbin zmierzy się z Bobbym Roode'em i No Way Jose. Z kolei u Pań Bayley zawalczy z Mickie James i Alexą Bliss.

*Świetna, blisko 20-minutowa walka Setha Rollinsa z Kevinem Owensem zakończona skuteczną obroną Intercontinental Championship przez "Architekta".

*Bo Dallas i Curtis Axel prosili Kurta Angle o walkę o WWE Raw Tag Team Championship. Ten wyznaczył im jednak pojedynek z Breezango.

*Bobby Roode pokonał Barona Corbina i No Way Jose, tym samym zakwalifikował się do MITB Matchu. Przypiął Jose po wykonaniu Glorious DDT.

*W segmencie na zapleczu Kurt odrzucił prośbę Owensa o rewanż z Rollinsem.

*Bo Dallas i Curtis Axel pokonali Breezango.

*Natalya, Sasha Banks i Ember Moon pokonały Ruby Riott, Liv Morgan i Sarah Logan. Liv odklepała po Sharpshooterze Natalyi.

*Raw Tag Team Champions Bray Wyatt i Matt Hardy pokonali The Revival w non-title matchu.

*Sami Zayn wygłosił promo o Bobbym Lashleyem.

*Alexa Bliss kolejną uczestniczką walki Money in the Bank kobiet. Pokonała Bayley i Mickie James.

*Ponowny brawl Reignsa i Mahala na zapleczu.

*Dolph Ziggler i Drew McIntyre pokonali Finna Balora i Brauna Strowmana. Ziggler spinował Balora po usadzeniu go na linach. Strowman zajął się Drew poza ringiem i rzucił go na swoje trofeum.

*Kevin Owens pokonał Eliasa i Bobby'ego Lashleya kwalifikując się tym samym do MITB Matchu.

*Sześcioosobowe starcie tag teamowe z udziałem Romana Reignsa, Setha Rollinsa, Bobby'ego Lashleya, Samiego Zayna, Kevina Owensa i Eliasa. Wygrali face'owie po Spearze Reignsa na Owensie. Być może był to dark match.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy