Raul Mendoza podpisał kontrakt z WWE, Kiedy powróci David Otunga?

Arkao
Newsów: 1409

Uczestnik zeszłorocznego turnieju Cruiserweight Classic Raul Mendoza podpisał kontrakt na wyłączność z WWE. Meksykanin trafi do Performance Center i będzie występował w NXT. Do tej pory wrestler ten walczył w takich federacjach jak AAA, NOAH oraz Lucha Libre Elite. Gościnnie pojawiał się także na tapingach NXT.

WWE uruchomiło ankietę, w której zapytano fanów, kto następny wygra WWE Championship pierwszy raz w karierze. Na zdecydowanym prowadzeniu z 45% głosów znajduje się Shinsuke Nakamura. Za jego plecami z ponad 10% są Baron Corbin, Sami Zayn oraz Rusev. Na dalszych miejscach znajdują się Luke Harper, James Ellsworth, Mojo Rawley, Tye Dillinger, Aiden English oraz Erick Rowan.

Wygląda na to, że David Otunga powróci na Raw już podczas Pre Show przed galą Extreme Rules, gdzie zasiądzie w panelu ekspertów. Były członek grupy Nexus ostatnie tygodnie spędził na planie filmowym.

W najbliższym odcinku Table for 3, który zostanie wyemitowany po poniedziałkowym Raw wystąpią Eric Bischoff, Michael Hayes oraz Jim Cornette.

Sześciu wymarzonych rywali dla Aj Stylesa:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Mendoza... cóż, WWE potrzebowało widać kogoś słabszego od HoHo Luna w dywizji... za pół roku facet będzie pewnie mistrzem #StillSalty

napisane przez Kcramsib w dniu : 28-05-2017

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy