Randy Orton może opuścić galę Survivor Series, Kiedy zadebiutuje Shinsuke Nakamura?

Arkao
Newsów: 1409

The Wrestling Observer Newsletter poinformował, że nie ma aktualnie planów na debiut Shinsuke Nakamury w głównym rosterze. Federacja pokłada duże nadzieje w Japończyku, lecz jego pojawienia się na Raw lub SmackDown można oczekiwać dopiero po WrestleManii. Zupełnie inaczej sytuacja ma się z Samoa Joe i od wielu miesięcy newsy mówią, że do jego debiutu może dojść jeszcze w tym roku.

Randy Orton prawdopodobnie opuści galę Survivor Series 2016, bowiem jego żona spodziewa się narodzin dziecka. Poród planowany jest na 22 listopada, więc dwa dni po Survivor Series. The Viper dostanie więc urlop już tydzień przed eventem, a do ringu ma wrócić dopiero 29 listopada.

Informowaliśmy już, że The Undertaker razem z żoną oraz rodziną zmarłego Ultimate Warriora pojawił się na meczu koszykówki otwierającym sezon NBA. Pojawiły się nowe zdjęcia, które pokazują wielokrotnego WWE Championa w tłumie podczas gry.WWE rozważa już tylko cztery najlepsze kandydatury na gospodarza WrestleManii 34. Według ostatnich informacji największe szanse ma na to Minneapolis. Nie jest to jednak pewna informacja i w najbliższych miesiącach powinno się wiele wyjaśnić.

Lekarzem operującym Paige był Dr Juan Uribe. W przeszłości dokonywał on także zabiegów Nikki Belli oraz Tysona Kidda. Uribe to wielki specjalista i możliwe, że to właśnie jego operacja uratowała życie Tysona Kidda.

Jack Evans został zwolniony z federacji AAA za krytykowanie władz. Nie wiadomo, co dalej z przyszłością tego zawodnika, lecz możliwe, że w przyszłości trafi on do rosteru NXT. Podobnie może się stać z Kyle'em O’Reillym, którego kontrakt z Ring of Honor wygasa 31 grudnia i nie wiadomo, czy były PWG Champion będzie chciał podpisać nową umowę.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Czy Evans ma szanse w WWE? Chciałbym go w jakimś CWC, ale... zioło.

napisane przez aRo w dniu : 27-10-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy