Przyszłość Riddicka Mossa, wejściówka Karriona Krossa, kto stoi za pushem Otisa? Owen Hart

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 186

Jedną z osób "zaginionych w akcji" w związku z "globalną sytuacją" jest Riddick Moss - były mistrz 24/7 nie pojawia się w telewizji od 4 kwietnia, kiedy to stracił posiadany przez siebie pas na rzecz R-Trutha (segment nagrano wcześniej, 22 marca). Nie wiadomo, kiedy zawodnik powróci do telewizji, jeśli wierzyć jednak przeciekom z zaplecza, zanim to nastąpi, jego postać czeka przebudowa.

***


Scarlett (f.k.a. Bordeaux) ujawniła, że podłożyła wokal pod theme song swojego małżonka, Karriona Krossa. Wejściówka, zaprezentowana pierwszy raz podczas środowego odcinka NXT, spotkała się z wyjątkowo przychylną reakcją większości fanów.

Link do filmu

***


Jak ujawnił Wrestling Observer Newsletter, osobą odpowiedzialną za ostatni push Otisa jest sam Vince McMahon - COO federacji ma bardzo wysokie mniemanie o zawodniku (oraz, oczywiście, towarzyszącej mu Mandy Rose) i osobiście pilotuje jego poczynania.

***


19 maja ujrzymy ostatni odcinek drugiego sezonu "Dark Side of the Ring". Poświęcony on będzie tragicznej śmierci Owena Harta. Co ciekawe, powstał on przy współudziale zarówno WWE, jak i The Owen Hart Foundation kierowanej przez wdowę po zmarłym zawodniku, Marthę. Jest to pierwszy od lat przypadek współpracy obu podmiotów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy