Przyszłość NXT, nowa rola Babatunde

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

W Vancouver zakończyły się zdjęcia do filmu "The Main Event", najnowszej koprodukcji WWE Studios oraz Netflixa. W filmie, opowiadającym historię małego chłopca spełniającego (dzięki magicznej masce) marzenie o zostaniu wrestlerem, wystąpili (m.in.) Keith Lee, Otis Dozovic oraz Babatunde Aiyegbusi. Polak wcielił się, jeśli wierzyć doniesieniom, w rolę głównego szwarccharakteru.

Najprawdopodobniej już jutro WWE ogłosi oficjalnie przeobrażenia, jakim poddany zostanie w najbliższym czasie format NXT. Najpoważniejszą zmianę stanowić będzie przeniesienie programu z platformy WWE Network na antenę telewizji USA Network (a nie Fox Sports, jak do niedawna informowano). Jak informuje portal WrestleVotes, show emitowany ma być, jak dotąd, w środy i trwać dwie godziny. Co istotne, tygodniówka nadawana będzie live, do lamusa odejdzie więc tradycja comiesięcznych tapingów nagrywanych od paru lat w Full Sail University.

Ruby Riott przeszła parę dni temu operację kontuzjowanego jakiś czas temu ramienia lewej ręki. Był to drugi z zaplanowanych na ten rok zabiegów, pierwszemu (dotyczącemu prawego ramienia) zawodniczka poddała się w maju.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy