Przyczyna zwolnienia Andersona, nowa rola Jasona Jordana

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Duże zmiany zaszły w ostatnich tygodniach w składzie planującego przebieg tygodniówek Creative Teamu. Do jego składu powrócił po długiej nieobecności Bruce Prichard, pojawiła się również grupa zawodników związanych przez lata z TNA, m.in. Christopher Parks (Abyss) oraz Jeff Jarrett. Co ciekawe, ważną rolę w grupie odgrywa również Jason Jordan - potwierdza to pojawiające się od dłuższego czasu plotki, jakoby były tag-team champion trzech brandów, nieobecny w telewizji od ponad roku, miał już nigdy nie wrócić do ringu.

Asuka w swoim stylu odniosła się do plotek o kontuzji, jakiej miała się nabawić (przy dużym udziale Mandy Rose) podczas jednego z live eventów.Przyczyną niedawnego zwolnienia Arna Andersona z WWE była najprawdopodobniej sytuacja, do jakiej dojść miało 10 lutego podczas live eventu brandu Raw odbywającego się w Saginaw w stanie Michigan. Jednym ze starć zaplanowanych na ten wieczór był sześcioosobowy tag-team match z udziałem Bayley, Dany Brooke, Natalii, Alicii Fox, Mickie James oraz Nikki Cross. W chwili rozpoczęcia gali okazało się, że jedna z uczestniczek (Fox) pojawiła się na arenie pod wpływem alkoholu - pełniący funkcję producenta walki Anderson nie zareagował na to i zezwolił na udział zawodniczki w walce. Sytuacja ta, stanowiąca pogwałcenie regulaminu wewnętrznego federacji, doprowadziła do wściekłości Vince'a McMahona, w efekcie czego wieloletni pracownik federacji pożegnał się z pracą.

Sama zainteresowana dolała jeszcze oliwy do ognia, odrzucając, jak donoszą amerykańskie portale, złożoną jej przez federację propozycję udania się na terapię odwykową. Swój stosunek do całej sprawy wyraziła również prześmiewczym wpisem na Instagramie, zawierającym słowa #nofoxgiven. O rozwoju sytuacji i dalszych losach jednokrotnej posiadaczki pasa WWE Divas Championship będziemy informować w kolejnych newsach.

Nikki Cross podzieliła się z fanami wspomnieniem z przeszłości:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy