Przenosiny Michaela Cole’a, Wyatt powalczy o pas Universal?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 37

Na najbliższe live eventy awizowane jest starcie Setha Rollinsa z „The Fiend” Brayem Wyattem o tytuł Universal. Mówi się także, iż walką wieczoru Hell in a Cell, które odbędzie się 6 października może być Triple Threat Match, w którym udział weźmie wyżej wspomniana dwójka oraz Braun Strowman. Niewykluczone też, że na Raw po Clash of Champions „The Fiend” wyzwie na pojedynek o pas zwycięzcę starcia z PPV.

Według WrestleVotes, w związku z przejściem SmackDown na stację FOX WWE planuje przeniesienie Michaela Cole’a na niebieską tygodniówkę. Jego miejsce na Raw zająłby natomiast Vic Joseph, który obecnie zajmuje się 205 Live oraz Main Event.Według Dave`a Meltzera Vince McMahon nie widzi za wiele w Luke’u Harperze i nie zamierza przywracać go do telewizji. Nie zmienia to jednak faktu, że zawodnik będzie opłacany do chwili, gdy wygaśnie jego kontrakt z federacją, czyli prawdopodobnie w okolicy kwietnia przyszłego roku.

Jeśli ktoś zastanawia się, kto stoi za obecnym pushem Cedrica Alexandra, odpowiedź jest prosta – Paul Heyman. Legendarny działacz chce, aby zawodnik stopniowo piął się w górę w hierarchii, aż na sam szczyt. Obecnie Alexander uwikłany jest w feud z AJ`em Stylesem o tytuł Stanów Zjednoczonych, o który panowie powalczą na Clash of Champions.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 12-09-2019 15:35:00

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy