PROGRESS coraz bliżej Wembley

Maxi4
Newsów: 788

Do największej gali w historii federacji PROGRESS w Wembley Arena pozostało jeszcze ponad 3 miesiące. Londyńska hala może pomieścić nawet 10 tysięcy widzów. Znane są już pierwsze pojedynki. Zack Sabre Jr. wygrał turniej Super Strong Style 16 i będzie walczył o pas PROGRESS World. Obecnie mistrzem jest Travis Banks, ale nie jest pewne, czy utrzyma do tego czasu tytuł. Na SSS 16 pojawił się Will Ospreay, który zaproponował Havocowi DeathMatch i 30 września obaj wrestlerzy spotkają się w ringu.

Zaplanowano Thunderbastard Tag Team Match, weźmie w nim udział 7 drużyn. Pojedynek rozpoczynają dwa Tag Teamy i co 2 minuty wchodzi następna. Zwycięzcy zostaną mistrzami PROGRESS Tag Team, którymi są teraz Grizzled Young Veterans. Do tego czasu będą one walczyły ze sobą każdy z każdym w turnieju i końcowa klasyfikacja zdecyduje, kto z jakim numerem wejdzie do walki. Drużyna z największą liczbą punktów wejdzie ostatnia, a z najmniejszą jako pierwsza.

Jako starcie o miano najlepszego wrestlera Europy jest reklamowany pojedynek mistrza WWE UK Pete'a Dunne'a z Ilją Dragunovem, który jest mistrzem wXw. Dla Ilji będzie to ringowy debiut w federacji PROGRESS, jednak wrestlerzy zdążyli już spotkać się ze sobą twarzą w twarz.Karta PROGRESS Wembey Arena 30.09.18

Deathmatch
Jimmy Havoc vs Will Ospreay

Pete Dunne vs Ilja Dragunov

Thunderbastard Tag Team Match
Grizzled Young Veterans vs Aussie Open vs Anti-Fun Police vs M & M vs Mark Haskins & Flash Morgan Webster vs CCK vs Sexy Starr

Do ciekawej sytuacji doszło na Super Strong Style 16. WALTER przez count out pokonał Travisa Banksa i pas PROGRESS World pozostał w rękach Banksa. Następnego dnia Travis powiedział, że WALTER nie powinien już dostawać title shota na jego pas, bo musi skupić się na obronach pasa PROGRESS Atlas. WALTER po chwili zastanowienia postanowił zwakować pas. Szybko wyłoniono nowego mistrza PROGRESS Atlas, którym został Doug Williams.

Na gali Chapter 71 WALTER spinował TK Coopera w walce Tag Teamowej i zgodnie z zasadami tego pojedynku wywalczył title shota na pas PROGRESS World. Jinny po raz pierwszy broniła pasa PROGRESS Women, po tym jak odebrała go Toni Storm. Dla Jinny była to druga z rzędu walka mistrzowska w main evencie gali PROGRESS. Na Chapter 71 pierwotnie przeciwniczką Jinny miała być Steffanie Newell, ale nie mogła wystąpić z powodu kontuzji. Zastąpiła ją wrestlerka NXT Dakota Kai. Ostatecznie pas pozostał w rękach Jinny.

Wyniki PROGRESS Chapter 71: F.E.E.L.I.N.G.C.A.L.L.E.D.P.R.O.G.R.E.S.S. 10.06.18

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


PROGRESS zorganizował swój World Cup. Z każdej grupy piłkarskich mistrzostw świata został wybrany jeden reprezentant kraju. W jednodniowym turnieju w systemie pucharowym wzięło udział 8 następujących wrestlerów: Chuck Mambo, Ruslan, Bad Bones, Oliver Carter, Adam Brooks, Einar Ironside, Naoki Tanizaki, David Francisco. W finale Chuck Mambo pokonał Adama Brooksa i otrzymał title shota na pas PROGRESS World. Już wiadomo, że o tytuł z Travisem Banksem Chuck będzie walczył na gali Chapter 72 24 czerwca w Londynie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy