Problemy WWE przed Raw i Day 1, Michaels o odejściach z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1375

PWInsider w poniedziałek podało, że oficjele WWE mogą mieć spore problemy przy okazji rozpisywania najnowszego Raw. Wszystko wynika z komplikacji związanych z koronawirusem. Części gwiazd zabrakło już podczas ostatnich live eventów. W przypadku przedstawicieli Raw są to: Big E, Becky Lynch, Bianca Belair, Bobby Lashley, Seth Rollins czy Zelina Vega. Rollins nawet potwierdził, że przed świętami otrzymał pozytywny wynik testu na Covid-19. To przy okazji stworzyło spekulacje, iż być może w ostatniej chwili dojdzie także do zmian w karcie gali Day 1, która odbędzie się już w sobotę.

Shawn Michaels to jedna z osób, która pracuje przy NXT. W jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat licznych odejść w minionych miesiącach:

- Nadal utrzymujemy kontakt, ale tak, to jest słodko-gorzkie, ci młodzi ludzie byli dużą częścią mojego życia, byli powodem, dla którego wróciłem do tej pracy. Byłem szczęśliwie na emeryturze. Kiedy przyszło do Johnny'ego, Tommaso, Adama, tych chłopaków, nawet daleko wstecz, The Revival, Shawn Spears, który był wtedy Tye'em Dillingerem, wszyscy ci młodzi mężczyźni siedzący w pokoju z nimi; ich pasja, ich ekscytacja, ich pragnienie bycia lepszym było po prostu trudne do nie pokochania. Oni są powodem, dla którego wróciłem i ponownie zakochałem się w rozrywce sportowej, w tym zawodzie. Jak już słyszałeś i wszyscy słyszeli wiele razy, NXT, Performance Center to miejsce, gdzie to wciąż jest czyste, to wciąż są wszystkie powody, dla których w to wchodzimy, zanim stanie się to biznesem, pieniędzmi, negocjacjami i tego typu rzeczami. Tęsknię za nimi. Jedną z rzeczy, którą zawsze staram się im wszystkim wpoić jest 'twoje szczęście, twój spokój jest dla mnie najważniejszy'. Ponieważ nauczyłem się tego, tak moje wszystko wydarzyło się w WWE, ale kiedy wszystko było ustalone i zrobione, dlatego myślę, że odejście było dla mnie o wiele łatwiejsze niż dla wszystkich innych. Dostałem wszystkie odpowiedzi na pytania, które miałem, przychodząc do tej pracy i tak długo jak oni są z tym pogodzeni, to jest spoko. Przynajmniej mówię im: "jeśli nie zamierzasz się z tym pogodzić, to przynajmniej miej duże konto bankowe". Przynajmniej dzięki temu poczujesz się trochę lepiej.

Most surprising Raw moments of 2021

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy