Problemy Sullivana, Ali o kontuzji z Elimination Chamber

Giero
Newsów: 2046

W mediach głośna stała się sprawa komentarzy Larsa Sullivana z forum poświęconego kulturystyce w 2013 roku. Z różnych kont publikował obraźliwe opinie odnośnie do osób z problemami psychicznymi, homoseksualnych, na tle rasowym i innych. Zawodnik wydał oficjalne oświadczenie na ramach Wrestling Inc. Przyznał, że nie ma usprawiedliwienia na zachowanie z tamtego okresu. Jednocześnie podkreślił, że te opinie na pewno nie odzwierciedlają jego obecnych przekonań i wszystkich przeprosił. WWE do tej pory trzymało się z daleka od problemów Sullivana, gdyż organizacja liczyła na wyciszenie ich.

Ali udzielił wywiadu "TalkSport". Zawodnik ponownie podkreślił, że swoją szansę pokazania się na SmackDown zawdzięcza Danielowi Bryanowi. Pojawił się jednak nowy wątek. Ali powiedział, że już przed Elimination Chamber miał parę problemów zdrowotnych. Natomiast uraz z EC jeszcze bardziej pogorszył jego stan, więc lekarze dali mu trochę wolnego. Ali dodał także, że nie wini Randy'ego Ortona, na którego spłynęła fala hejtu po Elimination Chamber.

Ciekawym pomysłem podzielił się Bully Ray na ramach audycji Busted Open Radio. Uważa, że WWE ponownie powinno skorzystać z doświadczenia Paula Heymana, ale tym razem dać mu w pełni kreatywną kontrolę nad SmackDown. Wtedy McMahonowie swoje idee mogliby skupić na Raw. Ray argumentuje, że współpracując z Heymanem już raz doprowadzono do sytuacji, gdy SmackDown było chętniej oglądanym programem w latach 2003-04.

Za tydzień na NXT wystąpią aktualni Mistrzowie NXT Tag Team - The Viking Raiders.Sekretne przesłania w promach Braya Wyatta?

Link do filmu

W czwartkowy wieczór odbył się live event Raw w Brukseli. W walce wieczoru Seth Rollins obronił Universal Championship w konfrontacji z Baronem Corbinem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy