Pretendenci do tytułów tag teamowych, Rola Corbina, Gwiazda Raw przejdzie heel turn?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Poniższa paczka newsów zawiera otwarte spoilery z Raw!

Bo Dallas i Curtis Axel wygrali Battle Royal z udziałem tag teamów i zostali pretendentami do tytułów mistrzowskich. Na Money In The Bank zmierzą się z Mattem Hardym i Brayem Wyattem.
Baron Corbin odgrywa na Raw nową rolę. Został mianowany Kostablem czerwonej tygodniówki. Corbin zdążył już zaleźć za skórę Generalnemu Managerowi. Spekuluje się, że cała sytuacja doprowadzi do walki Kurta Angle'a z Baronem. Niewykluczone, że częścią storyline'u będzie również Jason Jordan, który powróci, by bronić ojca.


Jeśli chodzi o Corbina, to nową funkcję zawdzięcza przede wszystkim temu, że WWE nie miało pomysłów na feudy z jego udziałem, a w ten sposób będzie mógł pojawiać się regularnie na Raw.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że na SummerSlam Roman Reigns ponownie stanie do walki z Brockiem Lesnarem o Universal Championship.

Bobby Roode może w najbliższym czasie przejść heel turn. Bryan Alvarez podczas ostatniego Wrestling Observer Radio zwrócił uwagę na taktykę, jaką Roode stosował w trakcie walki z Braunem Strowmanem, podkreślając, że może to być początek przejścia na ciemną stronę mocy.

Na kolejnym Raw odbędą się dwa Fatal 4-Waye z udziałem gwiazd rywalizujących o walizkę. Bobby Roode zmierzy się więc z Braunem Strowmanem, Finnem Balorem i Kevinem Owensem, do walki staną także Sasha Banks, Ember Moon, Natalya i Alexa Bliss. Dojdzie także do konfrontacji Nii Jax z Rondą Rousey.

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Constable to raczej ''posterunkowy'', a nie kostabl...cokolwiek to miałoby znaczyć.

Te dwa F4W za tydzień pokazują, jak WWE nie ma pomysłów, co robić na tygodniówkach do czasu Money in the Bank XD

napisane przez Badu w dniu : 05-06-2018


Cytat: Badu

Constable to raczej ''posterunkowy'', a nie kostabl...cokolwiek to miałoby znaczyć.

Za Wikipedią:
Konstabl, z łac. „comes stabuli” – stopień lub stanowisko w wymiarze sprawiedliwości bądź administracji wielu krajów. Znaczenie pojęcia jest bardzo szerokie i różni się zależnie od okresu historycznego i regionu geograficznego.
Funkcje konstabli w Stanach Zjednoczonych różnią się w zależności od stanu. Zazwyczaj konstable są specjalnymi pracownikami służb porządkowych, wykonującymi określone zadania związane z pracą sądów bądź utrzymywaniem porządku na danym terytorium. W niektórych stanach, między innymi w Arizonie i Kentucky, dysponują znacznymi uprawnieniami, identycznymi lub zbliżonymi w stosunku do uprawnień szeryfa.

napisane przez Amy w dniu : 05-06-2018

Ok, to zwracam honor. Przyznam, że nie spotkałem się nigdy z tym terminem, a definicja, którą przytoczyłaś wpasowuje się w to, co będzie robił Corbin jako "konstabl" ;)

napisane przez Badu w dniu : 05-06-2018


Cytat: Badu

Ok, to zwracam honor. Przyznam, że nie spotkałem się nigdy z tym terminem, a definicja, którą przytoczyłaś wpasowuje się w to, co będzie robił Corbin jako "konstabl" ;)

Myślałam o posterunkowym, ale jakoś mi to nie pasowało, może dlatego, że przed oczami miałam tego pana :twisted:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

napisane przez Amy w dniu : 05-06-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy