Prawdziwy powód zwolnienia Enzo Amore, Kolejne szczegóły oskarżenia o gwałt

Arkao
Newsów: 1409

Prawdziwym powodem zwolnienia Enzo Amore było jego fatalne zachowanie w związku z ostatnią sprawą. Podobno były mistrz dywizji Cruiserweight wiedział o całej sytuacji z podejrzeniem o gwałt, ale nie poinformował o tym WWE. Policja w Phoenix rozpoczęła dochodzenie, a mimo to Vince McMahon nie otrzymał żadnej informacji od swojego pracownika. Prawdopodobnie gdyby cała sprawa wtedy wyszła na jaw, to Amore utraciłby mistrzostwo oraz na kilka tygodni zniknął z telewizji.

Sytuacja Enzo była fatalna od kilku miesięcy. Podobno podczas jednej z tras federacji został wyrzucony z autobusu przez Romana Reignsa. Cruiserweight Champion podobno rozmawiał głośno przez telefon i podczas rozmowy stwierdził, że nie lubi wrestlingu i jest w nim tylko dla pieniędzy. Lider szatni, którym jest Roman, zareagował na to, wyrzucając swojego kolegę.

Philomena Sheahan stwierdziła, że spędziła w szpitalu psychiatrycznym 45 dni, ale dopiero później postanowili o wszystkim poinformować. Później jednak zmieniła zeznanie, mówiąc, że była tam 26 dni. Dopiero kilka dni po całym wydarzeniu do hotelu wezwano policję, która wypełniła protokół, ale nie wyciągnęła jeszcze żadnych konsekwencji. Według zeznać Sheahan została ona poczęstowana narkotykami, po których była mocno otumaniona. Enzo miał wykorzystać całą sytuację, gwałcąc ją.

Nadal nie wiadomo, jak rozwinie się cała sytuacja, ale wiele wskazuje na to, że Enzo nie zostanie nic udowodnione. W jego organizmie nie wykryto śladów kokainy, którą miał spożywać tamtego wieczoru. Nie zmienia to jednak faktu, że były mistrz dywizji Cruiserweight prawdopodobnie już nie powróci do telewizji.

Enzo Amore

dodane przez Arkao w dniu: 25-01-2018 11:21:40

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy