Prawdopodobna lokalizacja WM 36, heat na Lesnara i Jax

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1052

Włodarze WWE powoli zaczynają myśleć nad lokalizacją gali WrestleMania 36. Na ten moment wiele wskazuje na to, że największa scena ze wszystkich wróci na Florydę. Gospodarzem prawdopodobnie będzie Miami lub Orlando.

Dave Meltzer informuje, że Brock Lesnar i Nia Jax zbierają coraz większy heat na zapleczu. Dotyczy to ich zbyt brutalnego stylu walki. Jeżeli chodzi o Brocka, to mowa o ostatnim Raw, gdy zaatakował braci Singh. Według wielu zawodników German Suplexy były zbyt niebezpieczne i było blisko doznania kontuzji przez Singhów. Ale oficjele nie mają zamiaru krytykować Lesnara. Niektórzy w związku z tym twierdzą, że obecny WWE Universal Champion jest wręcz "kuloodporny".
Z kolei w przypadku Jax chodzi oczywiście o sytuację, gdy kontuzjowała Becky Lynch. To nie pierwszy raz, gdy Nia powoduje uraz u innej zawodniczki. Na razie Jax jest pretendentką do WWE Raw Women's Championship, ale nie jest wykluczone, że po walce z Rondą Rousey jej pozycja wyraźnie spadnie.

"New York Post" ostatnio przeprowadził wywiad z Edge'em. Były zawodnik wyraźnie podkreślił, że nawet gdyby mógł, to nie ma zamiaru wracać na ring. Stwierdził, że osoby mające 40-50 lat nie są w stanie robić pewnych rzeczy na najwyższym poziomie. Wie, że mógłby mieć znakomite walki z takimi wrestlerami jak AJ Styles, ale z dziesięć lat temu, nie teraz.
Tymczasem Edge i Christian wracają ze swoim podcastem. Będzie dostępny na platformie Westwood One, a gośćmi będą Nita Strauss i Shawn Michaels.

WWE List This: Zawodnicy, którzy mają najwięcej eliminacji na Survivor Series:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy