Powroty, zwolnienia... wokół WrestleManii

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Zakończony WrestleMania Weekend miał wyjątkowo słodko-gorzki posmak dla Torrie Willson. 4 kwietnia 2019, zaledwie dwa dni przed ceremonią WWE Hall of Fame, zmarł bowiem jej ojciec, Al. O śmierci 78-latka poinformowała oficjalnie federacja, w barwach której występował on przez kilka miesięcy w 2003 roku.

Jednoznacznie pozytywnie ostatnie dni wspominać będzie za to Zack Ryder. Nie tylko zdobył on (i obronił) pas WWE Raw Tag Team Championship, ale też oświadczył się swojej partnerce, Chelsea Green. Wybranka serca "Broskiego", fanom TNA lepiej znana pod ring name'em Laurel Van Ness, powiedziała tak - młodej parze serdecznie gratulujemy!

Wygląda na to, że postać EC3 czekają w najbliższym czasie poważne zmiany. Podczas nagranego przy okazji wczorajszego SmackDown! Live dark-matchu pojawił się on w towarzystwie nowego menadżera, Drake'a Mavericka.

Widzowie zgromadzeni podczas gali WrestleMania Axxess ujrzeć mogli w akcji kilku zawodników nieobecnych od pewnego czasu w WWE TV. W ringu wystąpili, m.in., Kassius Ohno, Aiden English oraz Luke Harper. Ten ostatni podzielił się również z fanami wspomnieniem z niedawnego André the Giant Memorial Battle Royal.Duże kontrowersje wzbudził ostatnio Superstar Billy Graham. Komentując wynik walki o pas WWE Championship, zasugerował on nowemu mistrzowi, by ten "zaczął brać sterydy i przybrał na wadze z 50 funtów". Wypowiedź członka WWE Hall of Fame spotkała się ze zdecydowanie negatywną reakcją dużej części świata wrestlingu, otwarcie skrytykował ją m.in. Booker T.

Jak donosi portal "Fightful.com", sędzia Ron Zapata, prowadzący main event tegorocznej WrestleManii, ukarany został przez federację karą finansową za błędy popełnione w decydującym momencie walki.

Przyczyną nieobecności AJ'a Stylesa podczas SmackDown! Live była niegroźny uraz, jakiego nabawił się w niedzielę. Inny kontuzjowany tego dnia zawodnik, Ali, doszedł już do siebie i wystąpił, mimo kilku szwów na głowie, podczas niebieskiej tygodniówki.

Współpracę z WWE zakończyła Dasha Fuentes, w ostatnich latach odpowiedzialna głównie za przeprowadzanie wywiadów na zapleczu Raw oraz SmackDown. Przyczyny jej nagłego rozstania z federacją nie zostały podane do publicznej wiadomości.

Są jeszcze fani potrafiący czerpać radość z oglądania Wrestlingu...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy