Powroty gwiazd? Przyczyna pushu Asuki

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Matt Hardy po raz kolejny zaprzeczył pojawiającym się jakiś czas temu (również na naszych łamach) informacjom, jakoby zakończył karierę ringową. "Broken" Matt stwierdził, że potrzebował jedynie nieco wolnego, by wyleczyć kilka ciągnących się za nim drobnych urazów. Zapewnił również, że jego powrotu należy spodziewać się "prędzej, niż później".

Tymczasem niedawny tag team partner Hardy'ego, Bray Wyatt, skasował wszystkie posty na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Zostawił jedynie tajemniczo brzmiącą wiadomość:Z miejsca rozbudziło to nadzieje fanów na powrót niewidzianego od kilku miesięcy byłego WWE Championa w nowym, ulepszonym gimmicku.

Walijska wrestlerka Tegan Nox zmuszona była poddać się kolejnej operacji kontuzjowanego w sierpniu, podczas tapingów turnieju Mae Young Classic, kolana. Tym razem zawodniczka, fanom sceny niezależnej znana lepiej pod imieniem Nixon Newell, przeszła zabieg usunięcia niewielkiego zgrubienia narosłego wokół operowanej wcześniej łękotki.

Okazuje się, że za decyzją o dodaniu Asuki do składu zaplanowanego na zbliżające się TLC: Tables, Ladders & Chairs PPV starcia o pas SmackDown Women's Championship stał sam szef federacji, Vince McMahon. Zdaniem portalu Fightful.com, na CEO federacji duże wrażenie wywarła reakcja publiczności, jaką zawodniczka zebrała podczas ostatniego odcinka niebieskiej tygodniówki przed Survivor Series.

Zelina Vega i Andrade "Cien" Almas nie tracili czasu podczas touru po Ameryce Południowej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy