Powrót The Rocka, Sytuacja Braya Wyatta, Braun Strowman ponownie w WWE?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 274

Od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, jakoby w okolicy listopadowego Survivor Series do WWE miał powrócić The Rock, aby uczcić 25-lecie swojego debiutu oraz ewentualnie rozpocząć storyline prowadzący do jego walki na WrestleManii 38. Według informacji zdobytych przez Andrew Zariana z Mat Men Wrestling Podcast, Johnson pojawi się na kilku galach w tym okresie i nie będzie przypisany do jednego brandu, bowiem USA Network chce jego obecności na Raw po Survivor Series.

Bray Wyatt po raz ostatni w programach WWE wystąpił na Raw po WrestleManii i od tamtej pory fani zastanawiają się, co jest przyczyną absencji zawodnika. Sporo mówiło się o powodach natury osobistej, być może związanymi z problemami psychicznymi, jednak Ringside News podaje, że chodzi o jakąś kontuzję, ale "The Fiend" jest awizowany na Raw 9 sierpnia, więc zapewne niedługo znów go zobaczymy.

W WWE panuje pewne zaniepokojenie spowodowane ostatnimi wzmocnieniami, jakie poczyniło AEW. Przypomnijmy, że niedawno trafili tam byli zawodnicy federacji McMahona, tacy jak Aleister Black czy Andrade, a ponadto coraz więcej wskazuje na to, że wkrótce do nich dołączą jeszcze większe nazwiska - Daniel Bryan oraz CM Punk. W tej sytuacji w WWE rozważa się ponowne zatrudnienie Brauna Strowmana, aby uniknąć dalszego "wzmacniania konkurencji". Nie wiadomo, jak sam Strowman zapatruje się na taki powrót, lecz warto mieć na uwadze, iż on sam mówił kiedyś, że nie wystąpi nigdzie indziej niż w WWE.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 23-07-2021 14:11:00

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Tak jak Jericho mówił, że nigdy nie zawalczy na terenie USA dla innej federacji niż WWE a jak wyszło wszyscy wiedzą 8-) .

napisane przez Jeffrey Nero w dniu : 23-07-2021

Zwolnić gościa żeby poszukać oszczędności. Zatrudnić go z powrotem żeby nie przeszedł do konkurencji. Co za pierdolony syf. Tu już nie ma czego ratować. Muszą to zaorać i zacząć od nowa, ale nie zrobią tego dopóki stary pryk żyje. Beka z tych którzy to jeszcze śledzą i wierzą że będzie lepiej.

napisane przez marcel w dniu : 24-07-2021

2030 - The Rock wraca do WWE z planu filmowego... :D Cykl Vince'a zachowany.

napisane przez MattDevitto w dniu : 24-07-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy