Powrót na najbliższym Raw? Plany na WM 38, Steveson o wymarzonym rywalu, Knoxville

Giero
Newsów: 1741

W najbliższy poniedziałek dojdzie do ostatniego Raw przed WrestleManią 38. Są duże szanse, że na tej tygodniówce dojdzie do powrotu Bobby'ego Lashleya. PWInsider informuje, iż Lashley ma zielone światło na ponowne występy. Prawdopodobnie jego oponentem na WM będzie Omos, co może zostać zatwierdzone jeszcze w trakcie Raw.

Tymczasem Fightful Select potwierdziło, iż pierwotnie WWE planowało sześcioosobową walkę New Day z grupą Sheamusa. Oczywiście wobec poważnej kontuzji Big E'go kreatywni zostali zmuszeni do korekty i nie do końca jeszcze zdecydowali, kto znajdzie się w składzie tag team matchu pomiędzy tymi stajniami. Na ten moment wiele wskazuje, iż rywalami Kofiego Kingstona i Xaviera Woodsa będą Sheamus i Butch, a przy ringu będzie Ridge Holland.

Gable Steveson ostatnio gościł w programie Ariela Helwaniego. Poruszono kilka tematów, a wśród nich kwestię wymarzonego oponenta. Złoty medalista olimpijski wymienił głównie Brocka Lesnara i ma nadzieję, że do takiej walki w przyszłości dojdzie. Gable jest pod wrażeniem osiągnięć mistrza WWE. Jednocześnie jednak porównał swoje do tych, co Brock miał w wieku 21 lat. Steveson uważa, iż u niego prezentuje się to zdecydowanie lepiej. Nie tylko ze względu na medal z IO.


Link do filmu


Johnny Knoxville, co ciekawe, nie wykluczył, że w przyszłości jeszcze pojawi się w WWE. W wywiadzie dla Metro zaznaczył, iż na pewno feud z Samim Zaynem nie jest jego ostatnim, bo bardzo zauroczył się występami w wrestlingu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy