Powrót legendy? Kolejne uczestniczki MYC, nowy pretendent do pasa mistrzowskiego

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Spekuluje się, że podczas zapowiedzianej wczoraj na Raw gali WWE Evolution do ringu powróci Trish Stratus. Emerytowana wrestlerka miałaby stoczyć pojedynek z Mickie James, co byłoby nawiązaniem do ich feudu sprzed lat. Przypomnijmy, że mimo iż Trish zakończyła karierę w 2006 roku, to okazjonalnie zdarzało się jej już powracać między liny. Ostatni raz zawodniczka zawalczyła w tegorocznym Royal Rumble Matchu w styczniu.

WWE ogłosiło oficjalnie kolejne zawodniczki, które wezmą udział w Mea Young Classic 2018. Są to znana głównie z występów w CMLL Zeuxis (niedawno meksykańskie media informowały o tym, że zawodniczka podpisała kontrakt z AAA, co może sugerować, iż w WWE pojawi się tylko w turnieju), Karen Q, czyli wrestlerka sceny niezależnej, która ostatnimi czasy pojawia się w ROH, trenująca w Performance Center Lacey Lane oraz Isla Dawn, która pojawiła się w federacji podczas WWE UK Tournament Special w czerwcu tego roku. W spoilerze znajduje się pełna lista zapowiedzianych dotąd uczestniczek tego wydarzenia. Do obsadzenia pozostaje 13 miejsc.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Reene Young umieściła wpis na Twitterze, w którym stwierdziła, że chciałaby być częścią historycznego, pierwszego WWE PPV poświęconego wyłącznie kobietom. Na wpis zareagowała Summer Rae, która stwierdziła, że skoro to będzie PPV kobiet, to przy stole komentatorskim powinny zasiąść tylko i wyłącznie przedstawicielki płci pięknej, co można odbierać jako sugestię chęci do wspólnego komentowania tego eventu.


W ostatnim odcinku 205 Live Drew Gulak pokonał w walce na zasadach Fatal 4 Way Mustafę Aliego, TJP'iego oraz Hideo Itamiego. Zawodnik zyskał tym samym status pretendenta do tytułu WWE Cruiserweight, który od WrestleManii 34 należy do Cedrica Alexandra.

Jak widzicie wracam do pisania newsów po prawie 2,5 rocznej przerwie. Jednak nie jest to koniec poszukiwań kogoś kto wspomoże Giero; Ja jestem tu tylko p. o.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy