Powrót gwiazdy kwestią czasu? WWE pozostaje w ThunderDome, kolejne kłopoty Larsa Sullivana

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Kwestią czasu wydaje się powrót do WWE Evy Marie. Była uczestniczka "Total Divas" osiągnęła porozumienie w kwestii nowego kontraktu, obecnie zaś przebywa w Orlando, gdzie przechodzi niezbędne testy medyczne. Niewykluczone więc, że ujrzymy ją w telewizji już podczas dzisiejszego odcinka Monday Night Raw.

***


Lars Sullivan oskarżony został przez swoją instruktorkę jogi o "nieodpowiednie zachowanie". Na poparcie swoich słów kobieta upubliczniła screenshot prywatnej konwersacji, w której "The Freak" nakłaniał ją do przesłania nieprzyzwoitych zdjęć.

Jak informuje WrestleVotes, kierownictwo WWE jest świadome najnowszych kłopotów swojego zawodnika, jego fanem wciąż jednak pozostaje Vince McMahon.

***


Dobre wiadomości dla wszystkich fanów WWE ThunderDome: federacja podjęła decyzję dotyczącą przedłużenia o kolejny miesiąc (do 30 listopada) współpracy z Orlando Venues, spółką zarządzającą halą Amway Center. Oznacza to, że tegoroczne Survivor Series niemal na pewno odbędzie się w znanej i lubianej (?) lokacji.

***


Zjednoczenie The Riott Squad:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy