Powrót AJ Lee? Nowe kontrakty gwiazd WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Wygląda na to, iż CM Punk nie jest jedyną osobą, dla której emitowany na antenie telewizji Fox Sport 1 program "WWE Backstage" stanowić może pierwszy krok w kierunku ocieplenia relacji z federacją Vince'a McMahona. Jak informuje Brad Shepard, zaawansowane rozmowy w sprawie występów w programie prowadzi April Mendez, fanom wrestlingu znana lepiej pod aliasem AJ Lee. Zawodniczka, prywatnie żona CM Punka, nie pojawiała się w programach sygnowanych marką WWE od 30 marca 2015 roku.

Jak informuje strona wwe.com, The Miz jest kolejnym (po Randym Ortonie) zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z federacją. Jeden z najbardziej utytułowanych wrestlerów ostatniej dekady związał się z WWE do 2025 roku.

Podobną (choć krótszą o dwa lata) umowę podpisała również była mistrzyni kobiet, Paige.

Aleister Black zmaga się od pewnego czasu z drobną, lecz uciążliwą kontuzją kolana. To właśnie z jej powodu Holender nie stoczył od ponad trzech tygodni żadnej walki, jego obecność w programach telewizyjnych ogranicza się zaś (ponownie) do segmentów nagrywanych z zaplecza.

Prócz Blacka na długiej liście kontuzjowanych zawodników zatrudnionych w federacji znajdują się również, m.in., Alexa Bliss, Elias, Oney Lorcan, Kushida, Rachael Ellering oraz Jinder Mahal.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy