Powód zwolnienia Cutlera, zapowiedź Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

WWE zapowiedziało kolejne dwa punkty najbliższego epizodu Raw. Podczas czerwonej tygodniówki zobaczymy walkę WWE Championa Drew McIntyre'a z Randym Ortonem. Będzie to non-title match. Dla przypomnienia - wcześniej organizacja potwierdziła także, że McIntyre skomentuje zeszłotygodniowy atak Sheamusa.


Dojdzie także do konfrontacji słownej Charlotte Flair z Lacey Evans. Panie od kilku tygodni rywalizują ze sobą, bowiem Ric Flair postanowił pomagać Lacey. Obydwoje spowodowali między innymi, że Charlotte i Asuka straciły pasy mistrzowskie tag team kobiet.


Pojawiły się już informacje odnośnie powodu zwolnienia Steve'a Cutlera. On i jego partnerka - Deonna Purrazzo z Impact Wrestling mieli zakazić się podczas imprezy sylwestrowej. Takie zabawy były wśród jednych z zakazów dla gwiazd WWE. Miało to wywołać złość u Vince'a McMahona i wobec niskiej pozycji Cutlera w szatni podjęto decyzję o zwolnieniu.

Triple H zareagował już na zwycięstwo Tampa Bay Buccaneers w SuperBowl i do tej drużyny zostanie wysłana replika WWE Championship.Braun Strowman battles big men: WWE Top 10, Feb. 7, 2021

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy