Potwierdzone nieobecności gwiazd na WM 36, nowa walka w karcie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 898

Roman Reigns na Instagramie skomentował ostatnio plotki odnośnie do jego absencji na WrestleManii 36. "The Big Dog" przyznał, iż rzeczywiście wolał nie ryzykować zdrowiem i wycofał się z nagrań. Wyśmiał osoby, które nazywają go teraz tchórzem, a wcześniej nie chciały go oglądać. Ale jednocześnie przeprosił swoich fanów i zapowiedział, że wróci dodatkowo zmotywowany na ring.

Potwierdziły się również doniesienia mediów ws. nieobecności Andrade na WrestleManii 36. Podczas Raw ogłoszono, że WWE United States Championa zastąpi Austin Theory. Ten wraz z Angelem Garzą zawalczą ze Street Profits o WWE Raw Tag Team Championship.


Z kolei Nikki Cross i Alexa Bliss dostaną szansę na zostanie mistrzyniami tag team. Na WrestleManii 36 zawalczą z Asuką i Kairi Sane.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Też bym się śmiał Roman gdyby nie zamienił stryjek siekierki na kijek... bo Twoim zastępstwem jest słaby Daun Strowman, a Ty jesteś minimalnie lepszy od niego w ringu..
Szczerze mogli wpierdolić już tego Riddle'a, bo jest storyline, a WM i tak już kupe warta albo "rewanż" z Dolphem, tyle że Zyga ma już niezły feud tylko, że źle poprowadzony..

napisane przez CzaQ w dniu : 31-03-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy