Potężna gotówka czeka na The Rocka? Mysterio na SD 1000?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

Media coraz śmielej sugerują, że w najbliższym roku zobaczymy ponownie The Rocka w ringu. Dwayne Johnson miałby zawalczyć z Romanem Reignsem na WrestleManii 35. Oprócz tego - "People's Champion" byłby mile widziany w Arabii Saudyjskiej na kwietniowej gali. Jeżeli zgodziłby się na dwa występy, to mógłby zainkasować za nie ponad 20 milionów dolarów.

Coraz więcej wieści pojawia się odnośnie do prawdopodobnego terminu powrotu na stałe Reya Mysterio do WWE. Według wieści Pwinsider.com legendarny luchador ma wystąpić podczas tysięcznego odcinka SmackDown.
A'propos - nowe promo SmackDown 1000:


Tymczasem Dave Meltzer poinformował, że Adam Page odrzucił ofertę od WWE. Zawodnik nadal chce występować na galach Ring of Honor i NJPW. Dla przypomnienia - Page jest członkiem grupy Bullet Club.
Natomiast Cody w ostatnim wywiadzie dla Wrestling Inc nie wykluczył, że kiedyś Bullet Club pojawi się w WWE. Oczywiście wątpliwe, by stało się to w najbliższej przyszłości, ale jak sam NWA World Heavyweight Champion twierdzi - mimo wzlotów i upadków dobrze wspomina czas w WWE. Podkreślił, że nie boi się z nikim współpracy.

Dzisiejsza zapowiedź SmackDown Live:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy