Potencjalny Double Turn na SmackDown, Elias vs Jason Jordan

Arkao
Newsów: 1409

Dave Meltzer poinformował w ostatnim odcinku swojego podcastu, że istnieje możliwość, by Tye Dillinger oraz Rusev przeszli w najbliższym czasie Double Turn. Dillinger, który od czasu debiutu na SmackDown odgrywał rolę face'a, miałby zostać heelem, a Rusev, będący przez całą karierę „czarnym charakterem”, może przejść na jaśniejszą stronę. Powodem takiej decyzji może być fakt, że fani bardzo lubią Bułgara, a „Rusev Day” może go wywindować bardzo wysoko jako face'a.

Niespodziewanie na ostatnich live eventach NXT singlowy push otrzymał Riddick Moss. Amerykanin zaczął walczyć samotnie, a nie tylko w drużynie z Tino Sabbatellim. Na ostatniej lokalnej gali złotego brandu otrzymał on nawet szanse na zdobycie tytułu mistrzowskiego NXT w pojedynku z Drew McIntyre'em.

Od kilku lat trwają spekulacje, kiedy ponownie WWE zawita do Wielkiej Brytanii z galą PPV. Różnica czasowa między USA a UK nie jest wielkim problemem od czasu, gdy wprowadzono platformę WWE Network. Wszystko wskazuje jednak na to, że w 2018 nie będziemy mieli okazji obejrzeć takiej gali na Wyspach Brytyjskich.

Na najbliższym Raw dojdzie do walki między Eliasem a Jasonem Jordanem. Stypulacją walki będzie Guitar on a Pole Match. Zawodnicy będą walczyć o gitarę zawieszoną nad ringiem, którą będą mogli zaatakować przeciwnika.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy