Ponowna reaktywacja znanego tag teamu, Kolejna walka w karcie TLC

Arkao
Newsów: 1409

Na wczorajszym SmackDown Live nie pojawił się obecny WWE Champion Jinder Mahal. Hindus bronił swojego pasa mistrzowskiego w Dark Main Evencie gali, pokonując Dolpha Zigglera i Bobby'ego Roode'a. Powodem nieobecności Jindera było to, że prawdopodobnie oficjele przywrócą Mahala, gdy wyłoniony zostanie nowy pretendent do pasa mistrzowskiego.

Pozostając w temacie Jindera Mahala, jego title run z pasem mistrzowskim WWE trwa już 142 dni. Tym samym w ostatnim czasie udało mu się wyprzedzić AJ Stylesa oraz Edge'a. Wiele wskazuje na to, że zdoła także przebić długość title runu The Miza oraz Sheamusa.

Erick Rowan i Luke Harper kolejny już raz pojawią się w najbliższym czasie jako drużyna. Byli członkowie The Wyatt Family tym razem zmienili swoje gimmicki i będą występować jako „Bludgeon Brothers”. W przeszłości dwójka ta kilka razy walczyła o pasy mistrzowskie dywizji tag team, ale nigdy nie udało się im ich zdobyć.

W przyszłym tygodniu na SmackDown dojdzie do walki rewanżowej z Hell in a Cell. Bobby Roode wejdzie do ringu z Dolphem Zigglerem i możliwe, że tym samym zakończy się ich rywalizacja.

Oficjalnie potwierdzono kolejną walkę na galę TLC:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

The Miz jak byl mistrzem WWE to byly nudy. WWE tez chyba to stwierdzilo skoro Miz juz dawno
nie walczyl o pas WWE. Trzeba przyznac ze ma atrakcyjna żone.

napisane przez grzegorz w dniu : 12-10-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy