Pokaz MZW przed Champions War, Kurs letni DDW w Gdyni.

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

W niedzielę 24 maja 2015r. w Głuchołazach o godz. 15:00 odbędzie się Pre-War! Będzie to pokaz promujący nadchodzącą wielką galę Champions War. Na pokazie między innymi zostanie wyłoniony drugi pretendent do walki o pas MZW, który 31 maja zmierzy się z Shadowej. Walkę o ten tytuł stoczą ze sobą Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka, Justin Joy, Asmund i Szymon Siwiec w stypulacji Fatal 4 Way. Pojedynek stoczy również Shadow. Jego przeciwnikiem będzie Red Thunder. Na pokazie Pre-War oprócz 2 zapowiedzianych walk, będzie jeszcze jedna dodatkowa, w której zobaczycie adeptów szkoły MZW, którzy przez ostatnie ponad pół roku ciężko pracowali aby stanąć do ringu!

Znana jest już oficjalnie pierwsza walka, która odbędzie się 31 maja w Głuchołazach na gali Champions War! Pochodzący ze szkocji - Kevin Williams zmierzy się z ostatnim żyjącym wikingiem, którym jest Asmund. Drugim pojedynkiem będzie starcie pomiędzy Red Thunderem i KRIPTO. W walce wieczoru będzie miało miejsce starcie o Pas Maniac Zone Wrestling. Pierwszym pretendentem do walki o tytuł został rok temu na gali w Smolcu 21/06/14 Shadow. Poniżej zdjęcia jak będzie wyglądał pas mistrzowski.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Na gali MZW Champions War wystąpią również: Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka, Justin Joy, Szymon Siwiec, Hexia, Posse in Effect (Rick Baxxter i The Grannatic), Ilja Dragunov (mistrz Next Step Wrestling oraz wXw największej federacji wrestlingu w Europie), Stanisław Van Dobroniak, Robert Kaiser, Franz "Zero" Engel.

MZW Szymon SIWY Siwiec Promo 24/31.05.15
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Na gali wystąpi również grupa Psycho Dolls
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Więcej informacji na:
http://maniaczonewrestling.pl/
https://www.facebook.com/maniaczonewrestling
https://www.facebook.com/events/370922176428896/

Federacja Do or Die Wrestling z dumą ogłasza kolejny, szósty już letni obóz treningowy! W tym roku przypadnie on na termin 3-16 sierpnia. Treningi będą się odbywać w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5, przy ulicy Orłowskiej 27/33 w Gdyni. Weekendy pozostaną wolne od treningów, ale nie od licznych atrakcji, które pozwolą adeptom zintegrować się z resztą ekipy DDW. Pod koniec obozu, każdy uczestnik będzie miał okazję być częścią pokazu adeptów w jakiejś roli, natomiast przedostatniego dnia, będzie świadkiem profesjonalnej gali wrestlingowej w wykonaniu DDW.Przyjedź i przekonaj się dlaczego letni obóz DDW jest coraz popularniejszy z roku na rok! Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby zostać pro wrestlerem, ten obóz jest najlepszą opcją. Każdego roku, ludzie nie tylko z całej Polski, ale i z obcych krajów przyjeżdżają po to, żeby wziąć udział w naszym obozie! Sprawdź sam/a dlaczego ludzie z niecierpliwością czekają na to wydarzenie przez cały rok!

Każdy kto chce się nauczyć jak zostać pro wrestlerem, divą, menedżerem, menedżerką, sędzią, komentatorem, konferansjerem, czy kimkolwiek innym w biznesie wrestlingowym, jest mile widziany. Nie potrzeba żadnego doświadczenia. Żeby wziąć udział w kursie trzeba mieć ukończone 18 lat. Jeśli masz 16 lub 17 lat także możesz wziąć udział, ale potrzebujesz pisemnej zgody rodziców na trening. Treningi odbywają się w dwóch grupach, zaawansowanej i początkującej. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego doświadczenia w temacie wrestlingu, znajdziesz się w grupie początkującej. Pierwszego dnia umiejętności każdego zostaną ocenione.

Każda grupa będzie trenować przez 3 godziny dziennie. Grupa początkująca będzie się skupiać na podstawowych aspektach meczu wrestlingowego, w tym na chain wrestlingu, odbijaniu się od lin, różnych wrestlingowych technikach, psychologii ringowej, promach i rozwijaniu postaci. Grupa zaawansowana skupi się bardziej na treningu pełnych meczów, zaawansowanych technik wrestlingowych, psychologii i rozwoju postaci.

Kadra trenerska składa się z najbardziej doświadczonych zawodników, oraz działaczy wrestlingowych w Polsce:

- Don Roid. Najbardziej doświadczony zawodowy zapaśnik w Polsce, oraz założyciel DDW. Z pochodzenia Amerykanin. Ponad 14 lat doświadczenia w biznesie wrestlingowym nie tylko jako wrestler, ale również jako promotor, booker, dziennikarz i komentator dla kanału o sportach walki FightBox, który jest dostępny na całym świecie. Walczył w dziewięciu krajach w Europie i Ameryce. Występował w telewizji, między innymi amerykańskiej, brał także udział w galach iPPV. Był w ringu ze słynnymi zawodnikami WWE i TNA, prowadził też treningi zagranicą.

- Kamil Aleksander. Jeden z pierwszych absolwentów Szkoły Wrestlingu DDW. 6 lat doświadczenia w biznesie. Trenowany przez takich zawodników jak Don Roid, Michael Kovac, Joe Legend, Sami Zayn. Zagraniczne występy w Szkocji, Anglii i na Węgrzech. Od początku 2015 roku główny trener Szkoły Wrestlingu DDW.

- Piękny Kawaler. Absolwent brytyjskiej szkoły Source Wrestling School. 4 lata doświadczenia w świecie wrestlingu. Trenowany m. in przez takich wrestlerów jak Don Roid, Damian O’Connor, Mikey Whiplash, Paul Tracey. Zagraniczne występy w Szkocji, oraz na Węgrzech.

- Arkadiusz Pawłowski. Showman, aktor, kabareciarz, improwizator, konferansjer, wokalista, działacz pro wrestlingowy, człowiek-orkiestra. W DDW od samego początku. Odpowiedzialny głównie za aspekty związane z warsztatem aktorskim, proma, tworzenie i rozwój postaci oraz wszystko co z nimi związane.

Cena obozu to 400 zł. Zawiera w sobie opłatę za treningi, oraz ubezpieczenie, które zapewnia DDW. Jeśli jednak zdecydujesz się odpowiednio wcześniej, cena wyniesie 350 zł. Promocyjna kwota musi zostać zaksięgowana do 7 lipca na koncie podanym poniżej:

DO OR DIE WRESTLING - DANIEL J. AUSTIN

90 1240 1112 1111 0010 2472 7924

Jeśli nie uiścisz opłaty wcześniej, wciąż możesz zapłacić pierwszego dnia obozu. Po pierwszym dniu treningów nie ma zwrotów.

Przychodząc na trening, powinieneś zabrać ze sobą koszulkę, spodenki, oraz wygodne, sportowe obuwie na zmianę. Bardzo wskazane są również miękkie ochraniacze na kolana, oraz woda do picia.

Ostatniego dnia treningów odbędzie się Pokaz Adeptów. Każdy z adeptów, czyli uczestników obozu będzie mógł być częścią tego wydarzenia w jednej z rozmaitych ról, a zarazem sprawdzenia czego nauczył się przez te 2 tygodnie. Dzień później, w weekend odbędzie się profesjonalna gala DDW z zawodnikami z wielu zakątków świata. Każdy uczestnik będzie miał okazję zdobyć doświadczenie i zobaczyć jak wygląda gala wrestlingowa od kulis. Jeżeli będziesz dostatecznie dobry, możesz nawet odegrać jakąś rolę podczas gali! Dodatkowo każdy adept otrzyma dwa darmowe bilety na galę, które będzie mógł rozdać rodzinie czy przyjaciołom.

Uczestnicy obozu, którzy przyjadą do nas z innych miast, zostaną zakwaterowani w Studenckim Domu Marynarza nr 4 Akademii Morskiej, położonym przy ulicy Maurycego Beniowskiego 24. Koszt 2 tygodniowego pobytu wynosi 520zł. Pierwszy dzień rezerwacji to 2 sierpnia, ostatni - 16 sierpnia. Cena nie obejmuje wyżywienia.
UWAGA: Liczba miejsc noclegowych ograniczona. Po wyczerpaniu miejsc, wciąż oczywiście można wziąć udział w obozie, jednak uczestnik będzie musiał szukać zakwaterowania na własną rękę. Aby zarezerwować miejsce noclegowe należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł. Kwotę tę należy przelać na podane wyżej konto, oraz poinformować nas o wpłacie.

Każdy członek rosteru DDW był na co najmniej jednym intensywnym letnim kursie treningowym, ale większość z naszych zawodników pojawiło się na kilku. Jeśli szukasz najlepszej opcji na dołączenie do drużyny DDW, ten kurs to szansa, jakiej nie możesz przegapić. Nie tylko zyskasz umiejętności potrzebne do stania się zawodowym zapaśnikiem, ale nawiążesz przyjaźnie i więzi z ludźmi, z którymi spędzisz wiele czasu i zdobędziesz piękne wspomnienia. Gdy już będziesz w Gdyni dowiesz się od nas o wielu rzeczach, które można robić w czasie wolnym, żeby się nie nudzić i dobrze bawić.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania wyślij do nas maila na adres ddwwrestlingpl@gmail.com lub odwiedź oficjalny profil Szkoły Wrestlingu DDW https://www.facebook.com/SzkolaWrestlingu .

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 13-05-2015 17:42:01

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Siwy kiepsko wypada w gimmicku dresiarza - blokersa. Każdy wie, że z ziomkami należy ię witać zwrotem "No elo"

napisane przez Vaclav w dniu : 13-05-2015

Chłopaki musicie zmniejszać zdjęcia jak dodajecie do njusa, bo się rozjeżdża mocno i jak na kompie nie jest to bardzo uciążliwe tak na telefonie słabo to wygląda. W ramach podpowiedzi proponuję programik IrfanView lub PIXLR express (to ostatnie jest online bez konieczności pobierania) no lub ostatecznie zmiana w kodzie lub zamknijcie w spojlerze ;)

A żeby było na temat powiem, że artykuł ciekawy - dobrze jest mieć informacje w 1 miejscu.

napisane przez Eskarina w dniu : 14-05-2015


Cytat: Eskarina

Chłopaki musicie zmniejszać zdjęcia jak dodajecie do njusa, bo się rozjeżdża mocno i jak na kompie nie jest to bardzo uciążliwe tak na telefonie słabo to wygląda. W ramach podpowiedzi proponuję programik IrfanView lub PIXLR express (to ostatnie jest online bez konieczności pobierania) no lub ostatecznie zmiana w kodzie lub zamknijcie w spojlerze ;)

A żeby było na temat powiem, że artykuł ciekawy - dobrze jest mieć informacje w 1 miejscu.


Wprowadziłem modyfikację. Teraz zdjęcia powinny się skalować same do odpowiedniej wielkości (na kompie i na telefonie).

napisane przez Przemk0 w dniu : 22-06-2015

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy