Podsumowanie wydarzeń z NXT UK TakeOver: Blackpool (Spoilery)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

Za nami historyczna, pierwsza gala z NXT UK TakeOver w Blackpool. Poniżej podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Show otworzyła walka o NXT UK Tag Team Championship. Po blisko 25-minutowym pojedynku tytuł zdobyli Grizzled Young Veterans, czyli James Drake i Zack Gibson. Tym samym zostali pierwszymi mistrzami tag team w historii NXT UK.

Kolejnym pojedynkiem w karcie miało być starcie Travisa Banksa z Jordanem Devlinem. Do ich walki jednak nie doszło. Przed galą, na zapleczu Devlin zaatakował Banksa, powodując uraz. Tuż przed oficjalnym starciem Jordan ponowił swój atak, a Travis nie był w stanie wejść na ring. Dość niespodziewanie pojawił się za to Finn Balor, który pokonał Devlina.

Dave Mastiff wygrał z Eddiem Dennisem w No DQ Matchu po Cannonball Sentonie w stół.

Toni Storm została nową mistrzynią kobiet, dzięki zwycięstwu nad Rheą Ripley. Do ostatecznego przypięcia potrzebowała jednak wykonania dwóch finisherów.

Z kolei w walce wieczoru Pete Dunne obronił NXT UK Championship. Jego walka z Joe Coffeyem trwała nieco ponad pół godziny.

Po pojedynku na arenie pojawił się WALTER. Jasne stało się, że to nowa gwiazda brandu NXT UK i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości zobaczymy jego konfrontację z Dunne'em. Warto także odnotować, że wśród publiczności były obecne Jazzy Gabert i Kay Lee Ray, które wzmocnią dywizję kobiet.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy