Podsumowanie wydarzeń z NXT UK TakeOver: Blackpool II

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

W angielskim Blackpool odbyła się trzecia w historii brytyjskiego odłamu brandu NXT gala TakeOver. Publiczność zgromadzona w Empress Ballroom (oraz widzowie oglądający za pośrednictwem WWE Network) ujrzeli pięć starć - stawką trzech z nich były pasy mistrzowskie.

UWAGA, SPOILERY!

W openerze gali Eddie Dennis pokonał doświadczonego Trenta Sevena. W trakcie walki Walijczyk wykonał na rywalu groźnie wyglądający Razor's Edge poza ring.

Link do filmu

Kay Lee Ray postawiła na szali NXT UK Women's Championship w Triple Threat matchu przeciwko Toni Storm oraz Piper Niven. W starciu zwyciężyła dotychczasowa mistrzyni, która skradła pin na Niven po tym, jak ta przyjęła Frog Splash od Storm.

Link do filmu

Pierwszy mistrz w dziejach brytyjskiego brandu, Tyler Bate, po bardzo dobrym, technicznym meczu pokonał Jordana Devlina.

Link do filmu

Pasy zachowało również Gallus. Mark Coffey i Wolfgang wygrali Fatal 4-way tag team ladder match pokonując Marka Andrewsa i Flasha Morgana Webstera, Grizzled Young Veterans (Zack Gibson i James Drake) oraz Imperium (Fabian Aichner i Marcel Barthel). W trakcie meczu wykorzystano kilka drabin oraz, m.in., dwa stoły i kij do kendo.

Link do filmu

W main evencie zmierzyli się liderzy dwóch najpotężniejszych stajni w brandzie, WALTER (Imperium) oraz Joe Coffey (Gallus). Decydującym momentem starcia był przypadkowy nokaut, jaki z rąk mistrza zaliczył sędzia. Pod nieobecność arbitra próby interwencji w walce podjęli Alexander Wolfe oraz wspierający Gallus Ilja Dragunov. Paradoksalnie jednak to akcja tego drugiego spowodowała kontuzję pretendenta, co w dalszej perspektywie przyłożyło się do jego porażki.

Link do filmu

Po walce celebrujące Imperium zaatakowane zostało przez gości specjalnych, frakcję Undisputed Era. Atak ten stanowi oczywiście element promocji zaplanowanej na 25 stycznia gali Worlds Collide.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy