Podsumowanie wydarzeń z NXT TakeOver: War Games 2020

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1454

NXT zapowiedziało, że pierwsza tygodniówka w 2021 roku będzie galą specjalną, z motywem przewodnim "New Year's Evil".Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z NXT TakeOver: War Games!

Galę rozpoczęliśmy od kobiecego War Games matchu. Po wejściu wszystkich zawodniczek pojedynek stał się mocno chaotyczny, zobaczyliśmy sporo akcji wysokiego ryzyka. M.in. skok Io Shirai ze szczytu klatki... w koszu na śmieci. Ostateczne przypięcie zgarnęła Raquel Gonzalez po wykonaniu Chokeslamu na Io w drabinę. Tym samym wygrała heelowa drużyna Candice LeRae. Co ważne - Triple H po show potwierdził kontuzję ręki Candice. Dokładniej chodzi o złamanie. Może to skończyć się jej dłuższą przerwą.W następnych pojedynkach Tommaso Ciampa po niezłej walce pokonał Timothy'ego Thatchera, natomiast Dexter Lumis poradził sobie z Cameronem Grimesem w Strap Matchu.

Johnny Gargano odzyskał North American Championship po Triple Threat Matchu z Dexterem Lumisem i Leonem Ruffem. W walce Johnny'emu pomogły zamaskowane postacie. Po pojedynku okazało się, że jedną z nich był Austin Theory, który dołączył do grupy Gargano. Dla Johnny'ego to trzecie panowanie jako North American Champion. Ruff był mistrzem przez 25 dni.
W trakcie gali zobaczyliśmy winietę zapowiadającą powrót Karriona Krossa. Były NXT Champion wykluczony był z akcji od sierpnia przez kontuzję.


Zobaczyliśmy także promo aktualnego NXT Championa - Finna Balora.


W walce wieczoru Undisputed Era pokonała Kings of NXT i drugi rok z rzędu triumfowała w War Games. Pojedynek zaczynali Kyle O'Reilly i Pete Dunne. Jako ostatni wchodzili Adam Cole i Pat McAfee. To wspomniany O'Reilly zgarnął ostateczne przypięcie po serii akcji ze strony UE na Oneyu Lorcanie. Warto podkreślić kilka efektownych momentów McAfeego, jak Moonsault w stół, Swanton Bomb ze szczytu klatki czy odkopanie po Panama Sunrise.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy