WWE 2k23 Even Stronger

Podsumowanie wydarzeń z gali NWA Hard Times 2

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera wyłącznie spoilery walk i wydarzeń z gali NWA Hard Times 2!

* Mistrzynie NWA Women's Tag Team The Hex (Allysin Kay & Marti Belle) pokonały Kylie Rae & Tootie Lynn, Miss Kate & Natalię Markovą oraz Jennacide & Paolę Blaze. The Hex obroniły w ten sposób swoje tytuły drużynowe.

* Mims pokonał Jaxa Dane'a.

* Odbył się także Gauntlet Match, którego zwycięzca zapewni sobie miejsce w turnieju o powracający pas NWA World's Junior Heavyweight. Homicide wygrał całość.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Pierwszym pojedynkiem głównej części gali była druga walka kwalifikująca turnieju, tym razem już jeden na jednego. Rhett Titus zmierzył się z Austinem Ariesem. Aries pokonał swojego byłego wychowanka po wykonaniu na nim Brainbustera.

* Następnie, mistrzowie Tag Teamowi Ring Of Honor OGK (Mike Bennett oraz Matt Taven) postawili na szali tytuły drużynowe przeciwko byłym mistrzom drużynowym NWA - Aronowi Stevensowi i Kratosowi. Bennett i Taven pokonali Stevensa i Kratosa.* Colby Corino zmierzył się z Dougiem Williamsem, dla którego jest to pierwszy pojedynek w ringu w Stanach Zjednoczonych od dłuższego czasu. Corino spinował Williamsa po wykonaniu na nim Shoulder Slamu.* Mickie James, mistrzyni Impact Knockouts, zmierzyła się z Kierą Hogan. Pas mistrzowski Impact był oczywiście stawką tego pojedynku. Mickie James obroniła tytuł po tym, jak spinowała Hogan po odwróceniu wykonanego przez niej Crossbody z narożnika w pin.* Następnym był pojedynek o pas NWA World's Television. Broniący tytułu Tyrus zmierzył się z zamaskowanym Cyonem znanym wcześniej jako The Mystery Man, którego prawdziwą tożsamość zna tylko sam Billy Corgan. Pojedynek ten pozbawiony został dyskwalifikacji oraz typowego dla NWA limitu czasowego 20 minut. Cyon, tym samym, wykorzystuje swój title shot wygrany w Champions Series w lipcu. Specjalnym sędzią tego pojedynku był poprzedni mistrz NWA World's Television - The Pope. Przed rozpoczęciem pojedynku, The Pope odprawił na zaplecze obstawę Tyrusa, choć manager mistrza (Austin Idol) pozostał jeszcze przez jakiś czas w jego narożniku. Do gry szybko weszły krzesła oraz kosz na śmieci, a brawl miał miejsce na terenie całego (dość niewielkiego) GPB Studios w Atlancie. W krytycznym momencie pojedynku (po wykonanym przez Cyona na Tyrusie powerbombie z narożnika na stół), powróciła obstawa mistrza i zajęła przez chwilę uwagę Cyona. The Pope w końcu zaatakował naprzykrzającego mu się Tyrusa i chciał wykonać na nim Running Knee, lecz omyłkowo trafił nim odpoczywającego w narożniku Cyona. Tyrus dodał od siebie jeszcze tylko swój kończący cios i The Pope nie miał innego wyboru jak odliczyć Cyona i przyznać zwycięstwo i tytuł Tyrusowi.

* W przerwie, Kyle Davis zaprosił specjalnego gościa Micka Foleya, który powspominał swoje czasy w NWA.

* Po przerwie odbył się pojedynek o pas NWA National. Judais, który na NWA 73 wygrał Battle Royal gwarantujący mu title shot na ten właśnie pas, wyszedł do ringu wraz z "Sinister Minister" Jamesem Mitchellem. Następnie pojawił się mistrz NWA National Chris Adonis. Adonis wygrał i obronił tytuł po tym, jak Judais chwilowo stracił przytomność po zapięciu Masterlocka.* Mistrzowie NWA World's Tag Team La Rebellion (Mecha Wolf & Bestia 666) zmierzyli się z The End (Parrow & Odinson). La Rebellion obronili swoje tytuły po tym, jak Mecha Wolf wykonał 450 Splash na Odinsonie. Ciekawie zrobiło się natomiast już po pojedynku. Zza kurtyny wyszli JTG oraz debiutujący w NWA Dirty Dango (Johnny Curtis/Fandango). Okazuje się, że obaj zawodnicy są teraz teamem (przez krótki czas byli teamem jeszcze w NXT) i są mocno zainteresowani zdobyciem tytułów NWA World's Tag Team.

* Nick Aldis zmierzył się z Thomem Latimerem w Grudge Matchu. Jeśli ta walka zakończy się przez dyskwalifikację z czyjejkolwiek strony, obaj zostaną zawieszeni na okres dwóch miesięcy. Nick Aldis pokonał Thoma Latimera po spinowaniu za pomocą Jacknife Hold.* Następnym segmentem był specjalny tribute wewnątrz ringu dla byłej mistrzyni kobiet WWE i NWA, Jazz. Jazz wygłosiła promo, dziękując fanom, swojemu mężowi za motywację, kobietom NWA (które były zebrane wokół ringu) oraz Madusie, która pełniła podczas tej gali rolę jednej z producentek.

* Segement z Jazz był preludium do drugiego tego wieczora pojedynku kobiet, w którym pas NWA World's Women's został postawiony na szali. Mistrzyni Kamille zmierzyła się z Meliną. Kamille obroniła tytuł po wykonanym Spearze.* W walce wieczoru, Trevor Murdoch postawił swój pas NWA World's Heavyweight przeciwko Mike'owi Knoxowi. Knox zadebiutował w NWA na By Any Means Necessary, atakując Trevora w stalowej klatce, a także kładąc ręce na syna Murdocha. Trevor Murdoch pokonał Knoxa po wykonaniu Top Rope Bulldoga i obronił tytuł NWA World's Heavyweight. Po walce, zza kurtyny wyszedł Matt Cardona. Matt chciał pogratulować mistrzowi, ale odwrócił uwagę Murdocha na tyle, by Knox wykonał na mistrzu low blow. Mick Foley wyszedł, by ratować sytuację i zaprosił The Pope'a, który zaczął atakować Cardonę i Knoxa. Po wyeliminowaniu Pope'a, Cardona i Knox zaatakowali w ringu wciąż nie do końca przytomnego Murdocha. Gala zakończyła się widokiem Cardony i Knoxa tauntujących w stronę kamery i fanów.Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy