Podsumowanie wydarzeń z Double or Nothing

Giero
Newsów: 1741

Za nami pierwsza oficjalna gala organizacji All Elite Wrestling - Double or Nothing.

W Kick-Offie gali zgodnie z zapowiedziami znalazły się dwa pojedynki. Zwycięzcą Casino Battle Royal okazał się być Hangman Page, który wszedł jako "dzika karta". Tym samym wkrótce zawalczy o AEW World Championship. Z kolei Kip Sabian pokonał Sammy'ego Guevarę.

Komentatorami show byli Jim Ross, Excalibur i Alex Marvez. Konferansjerem Justin Roberts.

W otwarciu głównej karty SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, Scorpio Sky) pokonali Strong Hearts (Cima, T-Hawk, El Lindaman).

Brandi Rhodes zmodyfikowała skład walki kobiet i Triple Threat Match przekształcił się w Fatal 4-Way. Do pojedynku dołączyła Awesome Kong. To jednak Britt Baker zgarnęła zwycięstwo (w walce brały jeszcze udział Kylie Rae i Nyla Rose).Best Friends po świetnej walce pokonali Angelico i Jacka Evansa. Po starciu cała czwórka została przez grupę zwaną Super Smash Bros.

Riho, Ryo Mizunami i Hikaru Shida pokonali Emi Sakurę, Aję Kong oraz Yukę Sakazaki.


Cody po emocjonującym pojedynku pokonał Dustina Rhodesa. Po walce ogłosił, że na gali Fight for the Fallen bracia Rhodes stworzą ponownie tag team, by zmierzyć się z The Young Bucks.


Bret Hart zaprezentował AEW World Championship.


The Young Bucks obronili AAA Tag Team Championship w konfrontacji z Fenixem i Pentagonem.

Chris Jericho pokonał Kenny'ego Omegę w walce wieczoru. Tym samym wkrótce zmierzy się z Hangmanem Page'em o mistrzostwo AEW. Najważniejsze jednak wydarzyło się po pojedynku - zadebiutował Jon Moxley. Zaatakował zarówno Jericho, jak i Omegę, wywołując przy tym olbrzymią wrzawę publiczności.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy