Podsumowanie wydarzeń z AEW Dynamite, Co nas czeka w przyszłym tygodniu?

Arkao
Newsów: 1409

Uwaga, newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego AEW Dynamite!

Po tym, jak Chris Jericho w obronie pasa mistrzowskiego AEW pokonał Darby'ego Allina, utrzymana w karcie gali Full Gear została jego walka z Codym. Stawką tego pojedynku będzie oczywiście AEW World Championship. Wczorajszego wieczora Jox Moxley i Pac w drużynie walczyli z Kennym Omegą oraz "Hangmanem" Adamem Page'em. Niespodziewanie w trakcie walki Moxley zaatakował swojego partnera i zostawił go samego z rywalami. Za tydzień w walce wieczoru Dynamite widzowie zobaczą właśnie starcie między Moxleyem a Paciem.

W przyszłym tygodniu widzowie Dynamite zobaczą także półfinały turnieju o pasy mistrzowskie Tag Team. Private Party stoczą walkę z The Lucha Brothers, a SCU wejdą do ringu z The Dark Order. Fani będą mieli okazję zobaczyć także w akcji The Young Bucks, lecz nie wiadomo, kto będzie ich przeciwnikiem.

Pozostając w temacie The Young Bucks, prawdopodobnie podczas Full Gear stoczą oni walkę z Santaną oraz Ortizem. Chris Jericho rzucił wyzwanie w imieniu swoich przyjaciół, lecz członkowie Elite nie dali jeszcze odpowiedzi.

Obecna karta Full Gear
AEW World Championship: Chris Jericho vs Cody
Jox Moxley vs Kenny Omega

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy