Podsumowanie NJPW Power Struggle, New Japan ponownie w Los Angeles

Maxi4
Newsów: 788

New Japan ogłosiło, że 25 marca 2018 roku w Los Angeles zorganizują galę pod nazwą “Strong Style Evolved” w hali The Walter Pyramid, która może pomieścić 5 tysięcy osób.

Na dzisiejszej gali NJPW Power Struggle odbył się finał turnieju Super Jr. Tag. Obecni mistrzowie IWGP Junior Tag SHO & YOH pokonali w drużynę w składzie Ryusuke Taguchi i ACH. Po walce The Young Bucks rzucili wyzwanie mistrzom i trzeci członek Roppongi 3K, Rocky Romero, zaakceptował je.

Minoru Suzuki obronił pas NEVER Openweight w Bullrope Death Matchu, pokonując Toru Yano. Marty Scurll został nowym mistrzem IWGP Junior, pokonując swojego rodaka Willa Ospreaya. Po walce Ospreay, KUSHIDA i Takahashi domagali się title shota. Marty zaproponował wszystkim 4-Way Match o pas.

Kenny Omega pozostał mistrzem IWGP US Heavyweight, pokonując Berettę. Po walce na telebimie pojawił się Chris Jericho i oznajmił, że chce walczyć z Omegą na Wrestle Kingdom 12 w Tokyo Dome.

Hiroshi Tanahashi wygrał starcie z Kotą Ibushim i w dalszym ciągu jest mistrzem IWGP Intercontinental. W czasie jego celebracji wyjaśniło się, kto krył się za tajemniczymi promami “Switchblade”. Okazał się nim powracający Jay White, który po krótkim brawlu wykonał Shellshock na Tanahashim.

Wyniki NJPW Power Struggle 05.11.17

David Finlay def. Katsuya Kitamura (5:32)

Matt Jackson & Nick Jackson def. Dragon Lee & Titan (7:18)

Juice Robinson, Jushin Thunder Liger, Tiger Mask, KUSHIDA & Hirai Kawato def. Zack Sabre Jr., Yoshinobu Kanemaru, TAKA Michinoku , Taichi & El Desperado (5:19)

Togi Makabe, Hiroyoshi Tenzan & Satoshi Kojima def. Cody, Yujiro Takahashi & Chase Owens (8:11)

Super Jr. Tag Tournament - Final
SHO & YOH def. Ryusuke Taguchi & ACH (15:51) i wygrali turniej.

Kazuchika Okada, Hirooki Goto, Tomohiro Ishii, YOSHI-HASHI & Gedo def. Tetsuya Naito, "King of Darkness" EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi (12:07)

NEVER Openweight Title, Bullrope Death Match
Minoru Suzuki (c) def. Toru Yano (15:21) i obronił pas.

IWGP Jr. Heavyweight Title
Marty Scurll def. Will Ospreay (c) (17:28) i został nowym mistrzem.

IWGP US Heavyweight Title
Kenny Omega (c) def. Beretta i obronił pas.

IWGP Intercontinental Title
Hiroshi Tanahashi (c) def. Kota Ibushi (29:26) i obronił pas.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy