Podsumowanie gali PROGRESS Hello Wembley.

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 767

W niedzielę w Londynie w hali Wembley Arena galę PROGRESS Hello Wembley oglądało 4750 widzów. Była to rekordowa widownia w całej historii federacji i największa na gali niezależnej w ciągu ostatnich 30 lat w Anglii.

W pre-show Chuck Mambo wygrał Battle Royal. W otwierającej główną kartę walce Mark Haskins pokonał Matta Riddle'a. Dla Matta była ostatnia walka na scenie niezależnej i na koniec pożegnał się z angielską publicznością.

Mistrzyni PROGRESS Women Jinny udanie obroniła pas. Laura Di Matteo niespodziewanie zaatakowała Toni Storm i znacząco pomogła Jinny w wygranej.

Doug Willims przegrał z Trentem Sevenem i stracił nie tylko pas PROGRESS Atlas, ale również musiał zakończyć karierę. Doug przez ponad 20 lat walczył na ringach w Europie, ROH, TNA oraz NOAH. Po walce roster federacji pojawił się na rampie wejściowej i razem z publicznością podziękował Dougowi za jego karierę wrestlera.

Jimmy Havoc wyszedł do walki z Paulem Robinsonem wymalowany cały na biało. Oficjalnie było to No DQ Match, ale szybko nikt nie miał wątpliwości, że będzie to bardziej Deathmatch. Wrestlerzy nie oszczędzali się z wykorzystywaniem przedmiotów. Ostatecznie pojedynek wygrał Jimmy Havoc.Na ringu pojawił się Travis Banks powiedział, że był najlepszym mistrzem PROGRESS World w historii. W dalszym ciągu ma kontuzję barku i nie jest jeszcze gotowy aby walczyć. Ogłosił, że jest pierwszą osobą, która w maju 2019 roku weźmie udział w turnieju Super Strong Style 16.

W Thunderbastard Matchu o pasy PROGRESS Tag Team mistrzowie Bandido i Flamita zostali wyeliminowani w połowie rywalizacji i wiadomo było, że pojedynek wyłoni mistrzów. Aussie Open i Grizzled Young Veterans byli ostatnimi drużynami jakie pozostały na ringu. Kyle Fletcher i Mark Davis uzyskali decydujący pin i zostali nowymi mistrzami PROGRESS Tag Team.

Pete Dunne i Ilja Dragunov byli promowani jako wrestlerzy, którzy rywalizowali o miano najlepszego wrestlera w Europie. Przedstawiciele federacji PROGRESS i wXw stoczyli zacięty pojedynek, a zwycięzcą okazał się Pete Dunne.Minął rok od kiedy Eddie Dennis zaatakował Marka Andrewsa. Od tego czasu toczył się ich feud i dopiero na Hello Wembley obaj stoczyli ze sobą pojedynek jakim był Tables, Ladders & Chairs Match. Stawką był kontrakt na pas PROGRESS World do wykorzystania w każdej chwili. Po szalonym bumpie ze szczytu drabiny na stoły Eddie Dennis ściągnął kontrakt i wygrał pojedynek.

W main evencie WALTER udanie obronił pas PROGRESS World pokonując Tyler Bate'a. WALTER poznał już swoją następną walkę o pas. Na gai Chapter 77 28 października zmierzy się ze zwycięzcą turnieju Super Strong Styles 16 Zackiem Sabre Jr.Wejściówka WALTER na walkę z Tylerem Batem.Wyniki PROGRESS Chapter 76: Hello Wembley! 30.09.19

Dark Battle Royal
Chuck Mambo def. Big T. Justice and Chris Ridgeway and Damon Moser and Danny Duggan and Danny Jones and Darrell Allen and David Francisco and Drew Parker and Mad Man Manson and Rickey Shane Page and RJ Singh and Roy Johnson and Sid Scala and Spike Trivet and Stixx and The OJMO and TK Cooper and William Eaver

Mark Haskins (w/Vicky Haskins) def. Matt Riddle

PROGRESS Women's Title Three Way Match
Jinny (w/Chakara, Charlie Morgan & Nina Samuels) (c) def. Millie McKenzie, Toni Storm i obroniła pas.

PROGRESS Atlas Title Match
Trent Seven def. Doug Williams (c) i został nowym mistrzem.

No Disqualification Match
Jimmy Havoc def. Paul Robinson

PROGRESS Tag Team Title Thunderbastard Match
Aussie Open (Kyle Fletcher & Mark Davis) def. Bandido & Flamita (c) and Chris Brookes & Timothy Thatcher and Connor Mills & Maverick Mayhew and David Starr & Jack Sexsmith and Grizzled Young Veterans (James Drake & Zack Gibson) and The 198 (Morgan Webster & Wild Boar) and The Anti-Fun Police (Chief Deputy Dunne & Los Federales Santos Jr.) i zostali nowymi mistrzami.

Pete Dunne def. Ilja Dragunov

PROGRESS World Title #1 Contendership Tables, Ladders & Chairs Match
Eddie Dennis def. Mark Andrews

PROGRESS World Title Match
WALTER (w/Timothy Thatcher) (c) def. Tyler Bate (w/Pete Dunne & Trent Seven) i obronił pas

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy