Podsumowanie Clash of Champions, Czy Zayn i Owens zostali zwolnieni?

Arkao
Newsów: 1409

Uwaga!!! Newsy zawierają otwarte spoilery z wczorajszego Clash of Champions!

Niespodziewanie Dolph Ziggler pokonał Barona Corbina oraz Bobby'ego Roode'a i tym samym kolejny raz w swojej karierze zdobył mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Pojedynek był prowadzony w szybkim tempie i finalnie Ziggler wykonał swój finisher na Baronie Corbinie, dzięki czemu zdobył mistrzostwo.

Jey oraz Jimmy Uso kolejny raz obronili tytuły drużynowe brandu SmackDown. Samoańczycy pokonali Sheltona Benjamina i Chada Gable'a, New Day oraz Ruseva i Aidena Englisha. Pod koniec starcia jeden z braci zapewnił sobie zwycięstwo, pinując Chada Gable'a.

Charlotte pokonała Natalyę w Lumberjack Matchu i tym samym obroniła mistrzostwo kobiet brandu SmackDown. W trakcie walki doszło do bójki między „drwalami”, a finalnie w zamieszaniu tym lepiej poradziła sobie córka Rica Flaira, która zdołała poddać Kanadyjkę.

Bludgeon Brothers błyskawicznie poradzili sobie z Tylerem Breeze'em i Fandango. Rowan oraz Harper odnieśli zdecydowane zwycięstwo. Był to ich pierwszy sukces na PPV od czasu powrotu jako zespół.

Do wielkich kontrowersji doszło w walce drużynowej między Shinsuke Nakamurą i Randym Ortonem a Samim Zaynem i Kevinem Owensem. W decydującej fazie walki Zayn był bliski zwycięstwa, ale Shane McMahon nie chciał odliczyć trzy razy jego przeciwnika. Chwilę później do trzech błyskawicznie doliczył Daniel Bryan, który opuścił arenę razem z Kanadyjczykami.

W walce wieczoru AJ Styles pokonał Jindera Mahala i obronił dzięki temu pas mistrzowski WWE. Hindus dominował przez większość czasu i udało się mu nawet wykonać Khallas, ale finalnie to Styles zapiął mu Calf Crusher i zmusił do poddania. Była to pierwsza obrona pasa przez AJ Stylesa.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Ziggler miał odejść z WWE i ostatecznie pewnie jeszcze nie odejdzie. To już chyba koniec jakiegokolwiek pushu dla Corbina

napisane przez filomatrix w dniu : 18-12-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy