Podsumowanie AEW Full Gear

Arkao
Newsów: 1409

Za nami już kolejne PPV od federacji All Elite Wrestling. Przed oficjalnym rozpoczęciem PPV odbył się pojedynek emitowany w internecie, gdzie to Dr Britt Baker DMD okazała się lepsza niż Bea Priestley. Po walce jednak powróciła Awesome Kong, która zaatakowała razem z Brandi Rhodes przegraną tego pojedynku.

W main evencie Full Gear niezwykle brutalną walkę stoczyli Jon Moxley oraz Kenny Omega. Pojawiło się wiele przedmiotów, a finalnie Moxley zdołał wykonać swój finisher na gołych deskach i tym samym pokonał swojego przeciwnika. Nie wiadomo, czy rywalizacja tej dwójki będzie kontynuowana, ale prawdopodobnie dowiemy się tego już w środę.

Wcześniej kolejny raz pas mistrza AEW obronił Chris Jericho. Kanadyjczyk poddał Cody'ego po tym, jak MJF będący przy ringu rzucił biały ręcznik. Tym samym Runnels nigdy już nie zawalczy o najważniejszy pas mistrzowski. Po walce Maxwell Jacob Friedman długo tłumaczył swoją decyzję przyjacielowi, ale finalnie zaatakował go i przeszedł tym samym heel turn.

So Cal Uncensored zdołali obronić pasy drużynowe w walce z Lucha Brothers oraz Private Party. Po walce zostali oni zaatakowani przez Meksykanów, ale nagle zgasło światło i w ringu pojawił się wrestler w stroju Pentagona. Był to Christopher Daniels, który z pomocą partnerów pozbył się z ringu przeciwników.

Poniżej pełna lista wyników:

Lights Out Match: Jon Moxley def. Kenny Omega
AEW World Championship: Chris Jericho def. Cody
AEW Women's Championship: Riho def. Emi Sakura
AEW Tag Team Championship: SCU def. Lucha Brothers and Private Party
Shawn Spears def. Joey Janela
Adam Page def. Pac
Santana and Ortiz def. The Young Bucks

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy