Początek NJPW BOSJ, Przerwa Tanahashiego, PWG Prince, HoH w Australii

Maxi4
Newsów: 786

Rozpoczął się turniej NJPW Best of the Super Jr. XXIII. Zwycięzca otrzyma title shota na pas IWGP Junior na Dominion 19 czerwca. Kontuzjowanych braci Jackson zastąpili David Finlay oraz Chase Owens. Już pierwszego dnia doszło do rewanżu za zeszłoroczny finał BOSJ: KUSHIDA vs. Kyle O'Reilly. Poniżej wyniki z dwóch dni rywalizacji.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Z powodów zdrowotnych i mniejszych kontuzji New Japan postanowiło dać trochę przerwy Hiroshiemu Tanahashiemu. Po walce na BOSJ 21 maja Kenny Omega zaatakował Tanahashiego krzesłem i ten został zniesiony na noszach. Hiroshi ma powrócić na galę Dominon (19.06.16), gdzie będzie walczył o pas IWGP IC z Omegą.
House of Hardcore zadebiutuje ze swoją galą 24 czerwca w Australii. Pierwsze zapowiedziane nazwiska na to wydarzenie to: Tommy Dreamer, Mickie James, Carlos Colon (Carlito), MVP, Lisa Marie Varon.

Jak już dzisiaj informowaliśmy, Zack Sabre Jr. doznał kontuzji i opuścił piątkową galę PWG Prince. Wrestler zapowiedział, że powróci 12 czerwca na walkę z Kurtem Angle'em w Revolution Pro oraz wystąpi w WWE Cruiserweight Classic. Na Prince zadebiutował w federacji Jeff Cobb (Matanza w Lucha Underground). Miejsce kontuzjowanego Zacka zajął Kamaitachi. Oto wyniki:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Alberto Del Rio oraz Paige byli obecni na zapleczu PWG Prince:Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy