WWE 2k23 Even Stronger

Plany na Goldberga, Lita o AEW, oglądalność Dynamite, Briscoes, karta No Surrender

Giero
Newsów: 1582

Jak wiadomo, ostatnio do telewizji wrócił Goldberg, który rzucił Romanowi Reignsowi wyzwanie do walki o Universal Championship na Elimination Chamber. Wrestling Inc. podało nieco więcej informacji o statusie Hall of Famera. Aktualnie WWE ma w planach jedynie występy Goldberga przed Elimination Chamber. Nie ma póki co żadnych planów wobec obecności Billa na WrestleManii 38. Ale oczywiście, jak to w WWE - wszystko może się nagle zmienić w nadchodzących tygodniach.

W Esquire Middle East pojawił się ostatnio nowy wywiad z Litą. Hall of Famerka wypowiedziała się o jej niespodziewanym powrocie i tym, co się dzieje wokół niej. Lita wytłumaczyła, iż pomysł rywalizacji z Becky Lynch pojawił się znienacka, a samego powrotu jakoś szczegółowo nie planowała. Po prostu zaakceptowała propozycję, gdy tylko się pojawiła.
Weteranka odniosła się także do oferty z All Elite Wrestling. Jej zdaniem AEW wniosło nowe życie do całego biznesu, a rywalizacja to coś pozytywnego we wrestlingu. Rozmawiała dość konkretnie z AEW, ale ostatecznie uznała, iż wszystko to, co oni mogą zaoferować, ma już, współpracując z WWE i traktuje to miejsce jako jej dom. Zaznaczyła jednak, iż będzie obserwować i wspierać AEW.

Samo AEW jest ostatnio mocno na fali. Oglądalność najnowszego Dynamite była na poziomie 1.129 miliona widzów. Dało to rating 0,41. To najlepszy rezultat od września.Karta gali Warrior Wrestling 19 zyskała całkiem ciekawych kształtów. Niedawno informowaliśmy o powrocie Atheny (Ember Moon) do sceny niezależnej i jej walce z Thunder Rosą. W czwartek The Briscoes przekazali natomiast, iż podczas tego wydarzenia będą bronić tytułów tag teamowych Ring of Honor.


Z kolei po ostatnim epizodzie Impact Wrestling tak wygląda aktualna karta No Surrender:

* Impact World Championship Match: Moose vs. W. Morrissey
* Impact Knockouts Championship Match: Mickie James vs. Tasha Steelz
* Impact Knockouts Tag Team Championship Match: The IInspiration vs. The Influence
* Impact Wrestling Tag Team Championship Match: The Good Brothers vs. The Guerrillas of Destiny
* Impact Digital Media Championship Match: Matt Cardona vs. Jordynne Grace
* Team Impact (Steve Maclin, Rhino, Rich Swann & Eddie Edwards) vs. Honor No More (Matt Taven, Matt Bennett, PCO & Vincent)
If Honor No More Win, They Stay in Impact.
* JONAH vs. Black Taurus
* Eric Young vs. Jay White

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy