Plan awaryjny dot. SummerSlam, kontrakt Samiego Zayna, zmiana na plakacie MITB, Chyna

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Planowo tegoroczne SummerSlam ma się odbyć 23 sierpnia w Bostonie. WWE na razie trzyma się tej opcji, jednak pandemia koronawirusa sprawia, że już teraz myślą o ewentualnym rozwiązaniu alternatywnym, jeśli pierwotne nie będzie mogło dojść do skutku. Jedna z osób mających obeznanie w świecie biletów stwierdziła, iż federacja myśli nad innymi lokacjami niż Boston, ale tak, żeby gala odbyła się z udziałem przynajmniej małej grupy publiczności. Więcej informacji ma zostać ujawnionych w poniedziałek.

Kontrakt Samiego Zayna z WWE wygasa jesienią 2021 roku i jak to w jego przypadku bywa - nie wiadomo, czy obie strony zdecydują się na przedłużenie współpracy. Tak jak niedawno informowaliśmy, Kanadyjczyk nie jest kontuzjowany, lecz z obawy o swoje zdrowie w dobie pandemii zdecydował się nie brać udziału w tapingach. Dodatkowo podobno nie posiada on "najłatwiejszego" charakteru i zakulisowa współpraca z nim nie należy do zajęć specjalnie lubianych przez innych zawodników.

W pierwotnej wersji plakatu Money In The Bank znajdowała się na nim mistrzyni kobiet NXT - Charlotte. Teraz jednak córka Rica Flaira zniknęła z tego materiału promocyjnego, ponieważ jej walka o pas z Io Shirai odbędzie się na NXT z 6 maja, nie na MITB.

Na łamach podcastu "Grilling JR" Jim Ross opowiedział o kulisach rozstania Triple H'a z Chyną, który zostawił ją dla Stephanie McMahon. Chyna bardzo przeżywała tę sytuację, często chowając się przed światem zewnętrznym i to na zawsze odmieniło jej życie. Ross dodał też, iż miał wolną rękę od Vince'a McMahona, gdy chciał renegocjować jej umowę, ale ostatecznie nie doszło do porozumienia i Chyna opuściła federację w 2001 roku.

AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura - Money in The Bank 2018:

Link do filmu

Sami ZaynChyna

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 03-05-2020 16:31:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy