Pierwszy wywiad Andrade od odejścia z WWE, Paul na WM 37? Phoenix o kontuzji w debiucie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1546

W ostatnich dniach Andrade udzielił "Lucha Libre Online" pierwszego wywiadu od odejścia z WWE. Zawodnik wyjawił dwa powody, przez które pożegnał się z organizacją. Wspomniał, że oficjele nagle zrezygnowali z niego po dość dobrej rywalizacji z Drew McIntyre'em. Budziło to zdziwienie w szatni, ale i on sam nie wiedział, z jakiego powodu podjęto taką decyzję.

Drugim problemem było zamieszanie z Charlotte Flair. Gdy okazało się, że zawodniczka jest zakażona koronawirusem, to badania zrobione na zlecenie WWE zasugerowały też, iż może być w ciąży. Charlotte przeszła jeszcze kilka dodatkowych testów, które wykluczyły taką możliwość. Sama zawodniczka nie miałaby problemu, gdyby okazało się rzeczywiście, że ma dziecko. Natomiast to, w jaki sposób dowiedziałaby się o ciąży i kontrowersje wokół, mocno wpłynęły na nią. Samo WWE miało poczekać do wyjaśnienia zamieszania i dopiero wtedy zdecydowano się na zwolnienie Andrade, który prywatne jest związany z Flair.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio wyjawił ostatnio, że promocja Logana Paula w WWE nie jest przypadkowa. YouTuber i bokser prawdopodobnie dostanie swoją rolę podczas WrestleManii 37. Jest wplątany w rywalizację Kevina Owensa i Samiego Zayna, a w najbliższy piątek ma pojawić się na SmackDown.

WWE Network promuje nową serię WWE Icons, a w jednym z ostatnich odcinków Beth Phoenix wspomina o problemach ze szczęką podczas jej debiutu na Raw.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy