Pierwszy uczestnik RR Matchu 2021, powrót na najbliższym SD, spoilery z ostatniego SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1052

Okazuje się, że okres świąteczny i walki o tytuły mistrzowskie przysłużyły się oglądalności SmackDown. Według wstępnych doniesień, ostatni epizod zgromadził przed telewizorami 3.336 miliona widzów. To najlepszy rezultat niebieskiej tygodniówki od czasów premiery na FOX.

WWE za tydzień zapowiedziało powrót Setha Rollinsa na SmackDown. To będzie dla niego pierwszy występ od Survivor Series. Organizacja dała mu przerwę, bowiem na świat przyszło jego pierwsze dziecko. Dlatego chciał spędzić trochę czasu z partnerką - Becky Lynch.

Uwaga na otwarte spoilery!

Daniel Bryan jako pierwszy zadeklarował udział w Royal Rumble Matchu 2021.Zarówno Roman Reigns, jak i Asuka oraz Charlotte zwycięsko wyszli ze swoich walk o pasy mistrzowskie. "The Big Dog" był lepszy od Kevina Owensa w Steel Cage Matchu o Universal Championship. Natomiast Asuka i Charlotte obroniły mistrzostwo tag team kobiet w Triple Threat Matchu.

Za to nowego mistrza Interkontynentalnego przyniósł nam Main Event. W Lumberjack Matchu Big E był lepszy od Samiego Zayna. Tym samym po raz drugi w karierze sięgnął po IC Title.

Top 10 Friday Night SmackDown moments: WWE Top 10, Dec. 25, 2020

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy