Pierwsze walki w karcie WrestleManii 35, kontuzja jednej z zawodniczek

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 743

WWE oficjalnie potwierdziło dwie pierwsze walki w rozpisce WrestleManii 35. Brock Lesnar będzie bronić WWE Universal Championship w pojedynku z Sethem Rollinsem. Z kolei Ronda Rousey mistrzostwo kobiet Raw postawi na szali w starciu z Becky Lynch. Zarówno Rollins, jak i Lynch triumfowali w Royal Rumble Matchach i mogli wybrać swoich przeciwników na największej scenie ze wszystkich.

Jeff Jarrett podpisał kontrakt z WWE i dołączył do ekipy jako jeden z producentów. Występ na Raw sugeruje także, że częściej będziemy mogli go zobaczyć w telewizji. Być może jego konfrontacje z Eliasem doprowadzą do ich walki na jednym z najbliższych PPV.

Link do filmu


Ember Moon doznała urazu łokcia. Informację ogłoszono podczas Raw. Na razie nie wiadomo, jak długo będzie pauzować zawodniczka.

Link do filmu


Na Elimination Chamber wyłonione zostaną nowe mistrzynie tag team. Do walki o tytuły zakwalifikowały się: Sarah Logan i Liv Morgan oraz Nia Jax i Tamina. Za tydzień Sasha Banks i Bayley zmierzą się z Alicią Fox i Nikki Cross o ostatnie miejsce dla brandu Raw. Na dzisiejszym SmackDown poznamy kolejne uczestniczki Elimination Chamber Matchu.

Zapowiedź Elimination Chamber:

Link do filmu


W dziale raporty można znaleźć wyniki z wczorajszego Raw.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy