Pierwotne plany dla Miza na WrestleManii 33, Finn Balor wrócił do akcji

Arkao
Newsów: 1409

Pierwotne plany na WrestleManię 33 zakładały Open Challenge z udziałem The Miza, który miał wyzwać kogokolwiek na walkę o mistrzostwo Interkontynentalne. Na wyzwanie Mizanina odpowiedziałby Shinsuke Nakamura, a następnie przejął mistrzostwo. Szybko zrezygnowano jednak z tych planów, bowiem WWE musiało znaleźć rywala dla Johna Ceny.

Mojo Rawley stwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że to on oraz Zack Ryder mieli przejąć w grudniu ubiegłego roku tytuły mistrzowskie od Wyatt Family. Przypomnijmy, że Hype Bros zostali nawet oficjalnymi pretendentami, ale Ryder doznał kontuzji, która wyeliminowała go z akcji na kilka miesięcy. Tym samym pasy mistrzowskie trafiły do American Alpha.

Wydaje się, że Finn Balor powrócił już do pełnej sprawności, bowiem pojawił się na wczorajszym live evencie Raw. Irlandczyk pokonał Jindera Mahala, który mimo przeniesienia na SmackDown nadal walczy na lokalnych galach czerwonego brandu.

WWE uruchomiło nową ankietę, w której zapytano fanów, która walka planowana na galę Payback wydaje się najciekawsza. W tym momencie z 32% głosów na prowadzeniu znajduje się House of Horrors Match między Randym Ortonem a Brayem Wyattem. 22% zgromadzili Roman Reigns i Braun Strowman, a na trzecim miejscu z 16% są Samoa Joe oraz Seth Rollins.

Matt Hardy pojawił się na wczorajszej gali House of Hardcore w swoim dawnym gimmicku. Dzisiaj pojawi się także Jeff Hardy i bracia stoczą walkę drużynową.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy