Paul Heyman bookował main event SummerSlam, Zmiana planów dotyczących HiaC?

Arkao
Newsów: 1409

W ostatnich dniach wiele mówiło się o odejściu z WWE Ruseva oraz Lany. Wydaje się jednak, że wszystkie te plotki są fałszywe, bowiem Bułgar i jego żona regularnie pracują na live eventach SmackDown. Były United States Champion pokonał wczoraj Sin Carę na gali w Baton Rouge. Lana za to wzięła udział w walce drużynowej.

Dave Meltzer zasugerował w ostatnim odcinku swojej audycji, że za bookingiem Fatal 4 Way Matchu, który odbył się na SummerSlam, stał Paul Heyman. Manager Brocka Lesnara jest podobno wielkim zwolennikiem Brauna Strowmana i celowo stworzył z niego wielką gwiazdę podczas tego starcia. WWE liczy na dłuższy feud między właśnie Lesnarem i Strowmanem, bowiem widzi w tym wielkie pieniądze.

Tommaso Ciampa poinformował ostatnio, że od 20 maja przeszedł aż trzy operacje. Były one oczywiście spowodowane kontuzją, jakiej doznał członek DIY na kilka dni przed TakeOver: Chicago. Obecnie Ciampa znajduje się na rehabilitacji i powróci prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Informowaliśmy już kilka razy, że prawdopodobnym main eventem Hell in a Cell będzie walka między Shane'em McMahonem a Kevinem Owensem. Możliwe jednak, że oficjele przeniosą do walki wieczoru Jindera Mahala i Shinsuke Nakamurę. Być może właśnie tego dnia Japończyk wygra tytuł mistrzowski WWE i federacja chce z tego uczynić wielkie wydarzenie.

Enzo Amore był wczoraj obecny na gali z udziałem m.in.: Floyda Mayweathera, Conora McGregora, Badou Jacka oraz Nathana Cleverly'ego.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy