Pas ECW/WWE, Goście na gali, Big Show, kontuzje na ONS, Mike Posey i inne

Łukasz Sadowski (RazorR)
Newsów: 613

Dzisiaj na RAW odbędzie się walka Johna Ceny z Edgem. Przed walką dowiemy się, jaka przyszłość czeka pas zdobyty wczoraj w nocy przez Rob Van Dama.
RVD celebrował jako nowy mistrz świata na gali One Night Stand, jednak nie jest jeszcze wiadome co zarząd wymyśli jezeli chodzi o jego przyszlość.

Dzisiaj na RAW, podobnie jak na zeszlotygodniowym również pojawią się gwiazdy ECW.

Na gali mozna było zobaczyć wrestlera - Chucka Zito ("Oz"), byłego pracownika TNA - Johhny Fairplay`a, oraz byłego pracownika ECW - Lance`a Wrighta

wwe.com pokazało kontuzje zawodników po swoich walkach. Terry Funk po walce miał założone 6 szwów i o mało nie stracił oka. Rey Mysterio zeszedł z ringu przy pomocy pracowników. Możliwe ze doznał kontuzji pleców.

Mike Posey, były sędzia YNA przeskoczył do federacji ECW.

Paul Heyman powiedział, że jest bardzo zadowolony z gali One Night Stand

Co ciekawe na gali nie byli obecni ani Triple H, ani Stephanie McMahon-Levesque. Oboje są znani z tego ze pojawiają się na każdej gali PPV.

Oryginalne plany co do postaci Big Showa były takie, że miał na gali One Night Stand walczyc z Mattem 'Spike Dudley' Hysonem. Ten jednak nie był zainteresowany podpisaniem kontraktu z WWE/ECW.

Lou D'Angeli, aka Sign Guy Dudley/Lou E. Dangerously podpisał kontrakt z WWE. Będzie pełnił role Director of ECW Live Events. D'Angeli był jednym z ludzi którzy wczoraj celebrowali zwycieztwo RVD.

Nie tylko Spike Dudley odrzucił ofertę WWE. Na podpisanie kontraktu nie zdecydował się rowniez Rhyno, ktory tym samym podpisał kilkuletnia umowe z TNA.

dodane przez Łukasz Sadowski (RazorR) w dniu: 12-06-2006 21:56:13

Komentarze

Komentarze z forum ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy