Pakiety na WM 38 Weekend, kolejne zaręczyny w WWE, Lee o postaci, Spoilery z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

WWE udostępniło szczegóły odnośnie do pakietów podróżniczych na WrestleMania 38 Weekend. Okazuje się, że tym razem nie uwzględniono ceremonii Hall of Fame i gali TakeOver, które zwykle odbywały się w tym okresie. Nie wiadomo na razie, czy organizacja całkowicie rezygnuje z obydwu eventów, czy po prostu zmieni ich formaty albo terminy. Największy pakiet uwzględnia wstęp na SmackDown 1 kwietnia, dwudniową WrestleManię i Raw 4 kwietnia, ponadto także na wszelkie wydarzenia związane z Wrestlemania AXXESS.

McKenzie Mitchell i Vic Joseph oficjalnie ogłosili w mediach społecznościowych, że się zaręczyli. Mitchell głównie prowadzi wywiady na zapleczu i czasem programy przeznaczone na WWE Network, natomiast Joseph jest komentatorem w NXT.Keith Lee był jedną z osób zwolnionych przez WWE w tym tygodniu. Wrestling Inc tuż po tym zwróciło się do niego z zapytaniem o zmiany wokół jego postaci w ostatnich miesiącach i używanie gimmicku "Bearcat". Lee krótko odpowiedział, że to nie były jego pomysły, tylko narzucone przez oficjeli.

Doudrop z Give Me Sport rozmawiała o jej debiucie w głównym rosterze i przemianie z Piper Niven.

Link do filmu


Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu SmackDown.

Niebieska tygodniówka w tym tygodniu w głównej mierze skupiła się na kontynuacji rywalizacji pomiędzy Bloodline a The Usos. Tym razem Xavier Woods pokonał Jimmy'ego Uso w walce wieczoru. Zgodnie z ustaloną wcześniej stypulacją, Uso miał klęknąć przed Królem Ringu. Nie dopuścił do tego Roman Reigns, co skończyło się brawlem. Bloodline wykorzystało przewagę liczebną i poradziło sobie z Woodsem i Kofim Kingstonem.

Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy