Page i jego stan zdrowia, Steel zwolniony z AEW

Giero
Newsów: 2005

Ostatni odcinek AEW Dynamite skończył się pechowo dla Adama Page'a. "Hangman" źle przyjął Lariata od Jona Moxleya podczas walki o AEW World Championship. W efekcie Page został znokautowany i na noszach, z pomocą lekarzy opuścił arenę.
Potem trafił do szpitala, ale dość szybko został wypisany. U Adama zdiagnozowano wstrząśnienie mózgu. Wygląda na to, że skończyło się głównie na strachu. Page też podziękował wszystkim w mediach społecznościowych za wsparcie i odpowiednią reakcję na sytuację.W środę pojawiły się także najnowsze doniesienia odnośnie do Ace'a Steela. Dave Meltzer poinformował, że Steel został ostatecznie zwolniony z All Elite Wrestling.
Steel pracował na zapleczu AEW od lutego. Po gali All Out stanął po stronie CM Punka i wraz z nim brał udział w bójce przeciwko The Elite na backstage'u.
Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, co z resztą uczestników zamieszania. Póki co pozostają zawieszeni. Aczkolwiek komentatorzy wspominali już zarówno o Elite, jak i Punku podczas najnowszego odcinka Dynamite, co pokazuje że zbliżamy się powoli do finalizacji sprawy. Trudno stwierdzić przede wszystkim, co z przyszłością Punka, bo i tak jest na dłużej wykluczony z akcji przez kolejną kontuzję.

Adam Page

dodane przez Giero w dniu: 20-10-2022 13:34:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy