Oświadczenie Mercedes Mone, Aktualizacje kontuzji w WWE

Przemysław Naruszewicz (Przemk0)
Newsów: 495

Oświadczenie Mercedes Mone

Mercedes Mone, wcześniej znana jako Sasha Banks, kolejny raz podzieliła się niedawno szczegółami dotyczącymi powodów swojego odejścia z WWE. W rozmowie na kanale WFAN, Mone ujawniła, że WWE nałożyło na nią liczne ograniczenia dotyczące projektów zewnętrznych, co znacznie wpłynęło na jej decyzję o zakończeniu współpracy z federacją. Mercedes wyraziła frustrację z powodu braku możliwości realizacji swoich pasji poza wrestlingiem, co ostatecznie skłoniło ją do poszukiwania nowych wyzwań poza WWE.


Link do filmu


Aktualizacje Kontuzji w WWE

W ostatnich miesiącach wiele gwiazd WWE zmaga się z poważnymi kontuzjami, które wpłynęły na ich obecność w ringu. Oto najnowsze informacje na temat kontuzji w WWE:

Rhea Ripley: Kontuzja ramienia, z którą zmaga się od kwietnia 2024 roku, wyklucza ją z akcji. Ripley przechodzi intensywną rehabilitację, aby jak najszybciej wrócić do ringu.
Gigi Dolin: Wrestlerka NXT doznała kontuzji kolana w maju 2024 roku i obecnie jest w trakcie rehabilitacji.
Bobby Lashley: Jeden z czołowych zawodników SmackDown, również zmagający się z nieokreśloną kontuzją od maja 2024 roku. Spekulacje na temat jego urazu wskazują, że mógł to być problem związany z mięśniami lub stawami.
Asuka: Była mistrzyni Raw doznała kontuzji kolana w kwietniu 2024 roku i jest wyłączona z rywalizacji.
Shotzi: Zawodniczka SmackDown przeszła operację ACL w lutym 2024 roku i jest w trakcie intensywnej rehabilitacji, aby wrócić do pełnej sprawności.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy