Ostatnie Raw przed No Mercy, powrót Starrcade

Giero
Newsów: 1641

Dzisiejsze Monday Night Raw odbędzie się w SAP Center (San Jose, California). Będzie to ostatnie Raw przed No Mercy. Oficjalnie zapowiedziano jeden pojedynek: Alexy Bliss z Nią Jax, ale pas mistrzowski nie znajdzie się na szali. Zabraknie największych gwiazd: WWE Universal Championa Brocka Lesnara i Johna Ceny.Dokładnie 30 lat temu w Greensboro odbyła się pierwsza edycja Starrcade, które wtedy było PPV spod szyldu World Championship Wrestling. Z tej okazji 25 listopada odbędzie się specjalny live event brandu SmackDown. Oficjalnie potwierdzono, że nawiąże do tradycji tamtych PPV i nazwane zostało "WWE Starrcade".
Główną walką, która promuje to wydarzenie, będzie pojedynek o WWE Championship pomiędzy Jinderem Mahalem a Shinsuke Nakamurą w stalowej klatce. Oczywiście karta może zostać zmieniona w zależności od wydarzeń na galach telewizyjnych.
Co ciekawe, obecni mają być także The Rock 'n' Roll Express i Ricky "The Dragon" Steamboat. Nie ma jeszcze potwierdzenia, czy show będzie dostępne do obejrzenia na WWE Network.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy