Ostatnia walka The Undertakera? Więcej o reakcjach na Goldberga, zarobki Tima Wiese

Ziggy
Newsów: 80

Występ The Undertakera na przyszłorocznej WrestleManii wydaje się być już przesądzony, a z najnowszych informacji wynika, że jego rywal został już wskazany i bardzo mało prawdopodobne jest, by zmieniono obecny plan. Pojawiają się także pogłoski, że pojedynek ten może być promowany jako pożegnalna walka Deadmana.

Wszyscy na pewno zdążyli się już zorientować, że WWE usilnie stara się, by Goldberg otrzymywał jak najlepszą reakcję ze strony fanów, co przełożyło się między innymi na bardziej heelowe wystąpienia Paula Heymana. Federacja obawia się bowiem, że publika zgromadzona w Toronto podczas Survivor Series nie będzie tak skora do cheerowania legendy WCW i posunięcia te mają ich do tego przekonać. Sam Goldberg zapytany o to przyznał niedawno, że nie będzie czuł się w żaden sposób urażony, jeśli spotka się z negatywną reakcją ze strony WWE Universe w Kanadzie i najważniejsze by wszyscy jak najlepiej się bawili.

WrestleMania trzeci rok z rzędu znalazła się w TOP10 najbardziej wartościowych sportowych marek świata magazynu Forbes. Najważniejsze wrestlingowe wydarzenie roku tym razem zajęło miejsce piąte, ustępując jedynie Super Bowl, letnim i zimowym Igrzyskom Olimpijskim oraz Mistrzostwom Świata w piłce nożnej.

Jak informuje niemiecki Bild, kontrakt byłego bramkarza m.in. Werderu Brema Tima Wiese, który zadebiutował wczoraj na live evencie federacji w Monachium, opiewa na sumę około $300,000. Poniżej materiał wideo z wspomnianej walki nagrany przez jednego z fanów:

Link do filmu


Były zawodnik WWE Ted DiBiase Jr. powróci wkrótce do ringu. Nie wznawia on jednak swojej wrestlingowej kariery zakończonej pod koniec 2013 roku, a wystąpi na charytatywnym evencie w Mississippi 3 grudnia.


7 najtwardszych tag teamów w historii:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dziękuję, Vince, że namówiłeś Takera to pożegnalnej walki :DD

napisane przez LoboTaker w dniu : 05-11-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy